TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Заедничка фотографија на некогаш најпосакуваните мажи во светот стана хит на социјалните мрежи

Макфакс - 12.12.2018

Актерот Мики Рурк (66) и пејачот Ексл Роуз (56) беа најпосакуваните мажи во светот по кои жените лудуваа и правеа глупости какви што не може ни да се замислат. Сепак, славните ѕвезди веќе се во години, и поради сличниот имиџ што двајцата го имаат ...

Шокантно “селфи“: Ова не се две баби со ботокс, туку мажите кои со децении беа најголеми заводници во светот (ФОТО)

Курир - 12.12.2018

Додека гледал боксерски натпревар, еден од гледачите во публиката ги забележал Мики Рурк и Аксел Роуз. Направил “селфи“ со нив и го споделил на социјалните мрежи. Од тој момент, луѓето не престануваа да се прашуваат како е можно овие два познати ...