TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нападнат ученик во двор од средно училиште во Охрид

Скопје1 - 08.11.2019

На 07.11.2019 околу 11.30 часот во СВР Охрид, пријавено е дека во двор од средно училиште во Охрид, Д.Л., кој бил заедно со двајца малолетници, сите од Охрид, физички нападнал 16-годишен ученик во училиштето.

Тепачка во средно училиште во Скопје- еве ги деталите

Курир - 07.11.2019

Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје, Ј.М. (50) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во двор од средно училиште во Скопје неговиот малолетен син бил физички нападнат од двајца негови соученици.

Малолетник нападнат од своите соученици во средно училиште во Скопје

Press24 - 07.11.2019

Вчера во 14:00 часот во СВР Скопје, 50-годишниот Ј.М. од Скопје пријавил дека околу 12:00 часот во двор од средно училиште во Скопје неговиот малолетен син бил физички нападнат од двајца негови соученици.

Малолетник натепан од соученици

Република - 07.11.2019

Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје, Ј.М. (50) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во двор од средно училиште во Скопје неговиот малолетен син бил физички нападнат од двајца негови соученици. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Малолетник нападнат од своите соученици во средно училиште во Скопје

Centar - 07.11.2019

Вчера во 14:00 часот во СВР Скопје, 50-годишниот Ј.М. од Скопје пријавил дека околу 12:00 часот во двор од средно училиште во Скопје неговиот малолетен син бил физички нападнат од двајца негови соученици.

Тепачка во средно училиште во Скопје

МКД - 07.11.2019

Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје, Ј.М. (50) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во двор од средно училиште во Скопје неговиот малолетен син бил физички нападнат од двајца негови соученици, информираат од МВР.