TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се пропушта ли вакво нешто, кога животот ти виси на конец:Автомобилот ѝ тонел, а таа се качила на него да си направи ...

Вечер Прес - 19.01.2022

Колку некои луѓе се опседнати со мобилниот и правењето селфи, покажа една Канаѓанка која се качила на врвот на автомобил кој тоне за да се фотографира. Откако нејзиниот автомобил влетал во река покриена со мраз и почнала да тоне во неа, згрозените ...

(ФОТО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – Жена се качила на врвот на автомобил кој тонел во реката за да направи селфи

Екран - 20.01.2022

Колку некои луѓе се опседнати со мобилни телефони и правење селфи, покажала една Канаѓанка која се качила на врвот на автомобил кој тонел за да се фотографира. Откако нејзиниот автомобил влетал во река покриена со мраз и почнал да тоне во неа, ...

Девојка си прави селфи качена на автомобилот, додека тој тоне во замрзната река (фото+видео)

Црнобело - 20.01.2022

„Таа си го овековечуваше моментот со селфи додека луѓето брзаа да ѝ помогнат и беа загрижени за неа“, е еден од осудувачките коментари на Твитер. Жена од Канада доживеа незгода со автомобилот и заврши во замрзната река во главниот град Отава.