TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Видео: Пежо 207 излета од пат во Полска

Канал5 - 27.09.2020

Автомобилот Пежо 207 е целосно уништен после несреќата на еден автопат во Полска. Во близина на местото Катовице во Полска се наоѓа овој автопат каде се случила несреќата и за превој веќе некое време се зборува дека е многу опасен, па неретко има ...

(ВИДЕО) Погледнете го малото Пежо во страшна несреќа на автопат

Екран - 26.09.2020

Многумина се согласиле дека станува збор за проколнат свиок на автопатот. Спорното парче автопат се наоѓа во близина на Катовице во Полска. Видеа од надзорните камери од таа локација, каде што често се случуваат сообраќајни несреќи, често се ...