TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мишел и Малиа Обама во Мајами: Поранешната прва дама изгледа одлично во бикини и шорц

Среќа.mk - 15.01.2018

По заминувањето од Белата Куќа веруваме дека поранешната прва дама, 53 годишната Мишел Обама, е порелаксирана и може да ги поминува деновите како сака. Па така таа и нејзината 19 годишна ќерка, Малиа, ужиуваа во топлото време на Мајами и денот го ...

Мишел Обама во бело бикини ужива со ќерката Малија во Мајами (фото)

Црнобело - 15.01.2018

Поранешната прва дама на САД, Мишел Обама и нејзината најстара ќерка, Малија, ретко може да се забележат во вакво издание, но изгледа дека тие уживаат без да се грижат за околината. Мајката и 19-годишната ќерка се забележани како шетаат на плажа во ...

Мишел Обама во бикини

Репортер - 15.01.2018

Поранешната прва дама на Америка, Мишел Обама и понатаму предизвикува големо внимание во јавноста. Таа викендот го помина на плажа во Мајами со својата 19-годишна ќерка Малија. Мишел ги сврте кон себе погледите на плажата не само заради ...

Мишел Обама каква не сте ја виделе досега

Таратур - 15.01.2018

53-годишната Мишел Обама, бившата прва дама на САД, откако со Барак ја напуштија Белата куќа и се вратија на „обичниот“ поопуштен живот, се опушти и во модниот избор при јавното појавување.

ФОТО: Мишел Обама сензационалнa во бели бикини

А1 On - 14.01.2018

Уживајќи во жештината на Мајами, 53-годишната Мишел Обама изгледа сензационално во бели бикини и кратки шорцеви. Поранешната прва дама на САД и нејзината ќерка, 19-годишната Малија уживаа во викенд на ...

Мишел Обама во бело бикини ужива со ќерката Малија во Мајами (ФОТО)

БркајРабота - 16.01.2018

Поранешната прва дама на САД, Мишел Обама и нејзината најстара ќерка, Малија, уживаат во Мајами без да се грижат за папараците. Мајката и 19-годишната ќерка се забележани како шетаат на плажа во Мајами, опкружени со пријатели, вклучувајќи го и ...

Ваква никогаш ја немате видено - Мишел Обама во бикини на плажа

Press24 - 16.01.2018

Поранешната прва дама на Америка, Мишел Обама и понатаму привлекува големо внимание во јавноста. И овој викенд сите очи беа вперени во неа, додека слободното време го минуваше на плажа во Мајами со својата 19-годишна ќерка Малија.