TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Денес ќе им бидат залечени старите љубовни рани на овие 3 хороскопски знаци!

Кафе пауза - 08.06.2023

Денешниот транзит на Сонцето во тригон со Месечината ќе им донесе можност на многумина да ги заборават старите љубовни маки. Универзумот ќе им ги исцели скршените срца на овие 3 хороскопски знаци почнувајќи од денес! Занимлив факт кај вас и ова ...

Ако се натпреварувате со нив, внимавајте: Овие хороскопски знаци сакаат да победуваат

ТВ21

Кај овие хороскопски знаци работата секогаш е на прво место

ТВ21

Дневен хороскоп за 08.06.2023: Јарци – не избувнувајте веднаш, Риби – внимавајте на документите

Црнобело

Пет хороскопски парови кои се најдобри бизнис партнери

Пулс24

Овие четири хороскопски знаци веруваат во магијата на вистинската љубов

Скопје24

Четири хороскопски знаци кои ќе ја пронајдат својата љубов ова лето – Дали сте меѓу нив?

Вести плус

Локално Еспресо Црнобело Zoom Екран Zoom

Заблуди за хороскопските знаци во кои верувате

Скопје инфо - 08.06.2023

Ако верувате во тоа дека секој од хороскопските знаци има свои карактеристики, можеби е време да се запрашате дали сте во право Постојат многу предрасуди за хороскопските знаци. Ќе ве изненади вистинската страна на секој од нив!.

Ако сте родени во овој знак, ЧЕСТИТКИ! Од 10 јуни ве очекува пресврт, конечно пари по тешките месеци

Мастило

Подзнакот доминира после 30 година? Астролозите откриваат дали е ова вистина или лага

Скопје инфо

ТИЕ СЕ НАЈСИЛНИТЕ ЖЕНИ НА ЗОДИЈАКОТ: Родените под овие знаци имаат неукротива волја и челична сила

Попара

Зошто е тешко да ја измамите личноста родена во знакот Скорпија?

Кафе пауза

Ова се трите најмоќни знаци во кинескиот хороскоп: Некои се родени лидери, други ќе имаат незамисливо богатство

Скопје24

Четири знаци кои ќе имаат најмногу среќа во Јуни

Press24

Попара Скопје24

Ќе поместат планини: На два хороскопски знаци среќата ќе им се насмевне до крајот на неделата

Еспресо - 08.06.2023

До викенд некои хороскопски знаци ќе сфатат дека можат да поместат било која планина. Астролозите направија хороскоп до крајот на неделата за сите хороскопски знаци, и порачаа дека само два знака од Зодијакот ќе си ги остварат соништата во наредните ...

Страстите се разгоруваат: Два хороскопски знаци ќе влезат во бурна романса овие денови

Еспресо

Погледнете ја околината: Два хороскопски знаци во јуни ќе паднат во „стапица“ на (не)пријателите

Еспресо

Тие се родени под среќна ѕвезда: 2 хороскопски знаци кои речиси никогаш немаат финансиски проблеми

Точка

Каде се тие, таму се проблемите: Три хороскопски знаци се магнет за привлекување несреќи

Еспресо

Ништо нема да биде исто: На два хороскопски знаци засекогаш ќе им се промени животот

Еспресо

Вредни и амбициозни: Хороскопски знаци кои се родени за да се ЗБОГАТАТ

Локално

Еспресо Екран ТВ21 Zoom Убавина и Здравје Скопје24 Екран Скопје24

Меркур влегува во Близнаци: 11 јуни е клучен, а 3 знаци треба да да се подготват за важни разговори!

Точка - 08.06.2023

Меркур, планетата одговорна за начинот на кој комуницираме и ги решаваме секојдневните проблеми, на 11 јуни влегува во Близнаците, каде што ќе остане до 11 јули. Меркур влегува во својот владејачки знак, близнаци, и ви овозможува да имате ...

Астролозите тврдат: Жените родени во овие четири хороскопски знаци се најдобри сопруги

Centar - 07.06.2023

Кога станува збор за наоѓање совршен партнер, понекогаш не сме сигурни во нашиот избор. Одлуката е секогаш тешко да се најде животен партнер. Бракот е најважната одлука во вашиот живот и можете да си помогнете со астрологијата.

Седум знаци дека во бракот или врската ви исчезнала љубовта

Кумановски м.

Љубовен хороскоп за летото 2023 година: Кој си игра со емоции, а кој сака озбилно?

Независен

Астролозите тврдат: Жените родени во овие четири хороскопски знаци се најдобри сопруги

Алсат-М