TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Испливаа на површина сите скандали, караници и тајни помеѓу Кејт Мидлтон и Меган Маркл: Што се случува кога две сосема ...

Слободен Печат - 01.06.2020

Иако Меган Маркл и Кејт Мидлтон се две сосема „обични“ девојки кои станале војвотки на ист начин – се венчале со принц, судбините сепак им се такви да „мора да бидат“ сопернички. Пред да стапат во брак со принцевите и двете живееле сосема нормален ...

(ФОТО) Како изгледаше Меган Маркл пред пластичните операции?

iPortal - 01.06.2020

Пластичните хирурзи признаваат дека побарувачката за изгледот на поранешната војвотка од Сасекс е во постојан пораст. Меган има скоро совршен обликуван нос. Правилно и се поставени очите и брадата во облик на буквата V.

Меган и принцот Хари го ангажираат поранешниот шеф за безбедност на Реган

Н.Македонија - 01.06.2020

Меган Маркл и принцот Хари го избраа Гавин де Бекер, поранешниот шеф за безбедност на американскиот претседател Роналд Реган, да се грижи за нивната безбедност во Америка, пренесува „Експрес“. Кралската двојка ќе плаќа скапа цена за обезбедувањето.

Што навистина се случува помеѓу Хари и кралското семејство после „Мегзит“?

Црнобело - 01.06.2020

Откако Хари и Меган Маркл ѝ соопштија на јавноста дека се повлекуваат од кралските должности, целиот свет си го поставува истото прашање: Каков е односот на Хари со членовите на кралското семејство? Нормално, тој период се појавија безброј гласини ...

Меган била убедена дека кралското семејство спрема заговор против неа

Репортер - 01.06.2020

Поранешната војвотка Меган Маркл била убедена дека во кралското семејство се правел заговор против неа и тоа била причината зошто го натерала Хари да си заминат и да почнат свој живот, открива нејзина блиска пријателка.

Што сакаат да искорегираат жените на своето лице од Меган Маркл, естетските хирурзи ја откриваат тајната за совршена ...

Хитпортал - 01.06.2020

Жените во светот се повеќе имаат барања кон естетските хирурзи да искорегираат делови од лицето споредувајки ја Меган ...

Естетски хирурзи открија што променила Меган кај себе

Репортер - 01.06.2020

Светски познати естетски хирурзи открија што променила поранешната војвотка и сопруга на Хари кај себе. Тие велат и дека голем број од нивните клиентки бараат да изгледаат исто како Меган. „Таа има совршен обликуван нос.

(ФОТО) Пластичните хирурзи сложни: Меган Маркл имала естетски зафати

Женски магазин - 01.06.2020

Пластичните хирурзи откриваат дека “побарувачката“ за изглед како поранешната војвотка од Сасекс постојано се зголемува. - Меган има скоро совршено обликуван нос, очи правилно позиционирани и брада во форма на V.

Естетски хирурзи ја разоткрија Меган Маркл: Ова го оперирала на себе, а жените најмногу ѝ се восхитуваат на...

Точка - 01.06.2020

Побарувачката за изгледот на Меган Маркл е во пораст, тврдат пластичните хирурзи. А сега, тие откриле што променила Меган на себе. „Меган има речиси совршено обликуван нос. Правилно ѝ се наместени очите и нејзината брада во облик на буквата V е ...

СОСЕДИ ОД ПЕКОЛОТ: Комшиите тврдат дека животот им се претворил во вистински хаос откако Меган и Хари се доселиле до ...

Слободен Печат - 31.05.2020

Откако се одлучија да ја напуштат Велика Британија и својата среќа да ја побараат во Америка, Меган Маркл и принцот Хари, не престануваат да ја интригираат јавноста. Тому поради тоа, младиот пар речиси секојдневно е на мета на разни медиуми и ...

Естетските хирурзи ја разоткрија Меган: Што оперирала на себе, старите фотографии им се доказ ФОТО

+инфо - 01.06.2020

Побарувачката за изгледот на Меган Маркл е во пораст, тврдат пластичните хирурзи. А сега, тие откриле што променила Меган на себе. Сите жени најмногу му се восхитуваат на носот на Меган, кој во профил изгледа многу женствено, меѓутоа, стручњаците ...

Естетските хирурзи едногласно тврдат: Старите фотографии на Меган Маркл откриваат што променила таа на своето лице! ...

Слободен Печат - 01.06.2020

Пластичните хирурзи тврдат де се повеќе дами во светот бараат да личат на Меган Маркл. „Меган има речиси совршено обликуван нос. Правилно ѝ се наместени очите и нејзината брада во облик на буквата V е класично убава.