TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за понеделник (8. март 2021)

ТВ21 - 08.03.2021

ОВЕН Работа: Во случај да сте правник, конечно, судскиот процес кој се оддолжи се завршува во ваша корист. Љубов: Вљубени сте и не прифаќате да мислите на саканата личност. Не ви пречи што врската е од таен тип. Здравје: Солидно здравје.

Дневен хороскоп за ПОНЕДЕЛНИК, 8 март 2021 година

Убавина и Здравје - 08.03.2021

Биковите се во стабилна здравствена состојба, Девиците имаат стабилна финансиска состојба, Рибите се задоволни од својата работа. ОВЕН Во случај да сте приватно лице, судската постапка што е одложена конечно завршува во ваша корист.

Дневен хороскоп за понеделник, 08.03.2021: Биковите ги чека пријатно изненадување, Девицата конечно расположена за ...

Екран - 08.03.2021

Овен Љубов: Вие не треба емотивните искри или летаргија во врската со саканата личност да ги доживувате како нов „љубовен самрак“. Работа: Постојат соработници кои одеднаш ги нарушуваат вашите планови.

Неделен хороскоп 08.03.2021 до 14.03.2021

Денар - 08.03.2021

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Не верувајте во лажни ветувања. Некој ќе се обиде да ве измами и да ви подметне некои невистини. ЉУБОВ: Можете брзоплето да се впуштите во некоја нова врска. Лесно може да се случи погрешно да го процените партнерот.

Неделен хороскоп за 8.-15. март 2021 година

Канал5 - 07.03.2021

Неделен хороскоп за периодот од 8.-15. март 2021 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Ќе бидете будни и активни во потрагата по вашиот духовен партнер ако сè уште сте сами. Нема да ви биде тешко да барате до крајни граници и да го пронајдете она што го ...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 7 март: Кога сѐ ќе се собере, животот знае позитивно да изненади!

Убавина и Здравје - 07.03.2021

Бикот е успешен, Водолијата задоволна, Рибите се опуштаат, Лавот учи да се грижи за себе Доколку сакате да започнете деловна соработка со странци, искористете го денов. Нема да имате никакви проблеми со меѓусебното разбирање.

Дневен хороскоп за недела, 7 март 2021 година

Нетпрес - 07.03.2021

ОВЕН Работа: Доколку ве интересира воспоставување на соработка со странците, искористете го овој ден. Љубов: Максимално ќе уживате во тајна врска. Здравје: Одлично се чувствувате. БИК Работа: Се подготвувате за краток службен пат.

Љубовен занос за Биковите, голема материјална добивка за Јарецот: Неделен хороскоп (8-15.03.2021)

Скопје24 - 07.03.2021

Овен 21.3-20.4. Љубов: Во никој случај не можете да го достигнете она кон што се стремите во љубовта, но барем немојте да се борите со нешто што нема смисла. Разликувајте што е што, но не реагирајте по секоја цена.

Дневен хороскоп за 7.март 2021 година

Канал5 - 07.03.2021

Дневен хороскоп за недела, 7. март 2021 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Денешниот ден ќе ве поттикне веројатно на многу добри дела и попустливост кон партнерот. Кариера Секогаш сте го ценеле она што ќе го направите со свои раце.

Дневен хороскоп за недела (7. март 2021)

ТВ21 - 07.03.2021

ОВЕН Работа: Доколку ве интересира воспоставување на соработка со странците, искористете го овој ден. Љубов: Максимално ќе уживате во тајна врска. Здравје: Одлично се чувствувате. БИК Работа: Се подготвувате за краток службен пат.

Викенд хороскоп: Нови можности за соработка за девицата, стрелецот подготвен за промени

iPortal - 06.03.2021

Риби 20.2.- 20.3. Љубов Некои ќе ја стават саканата личност на врвот на своите вредности, но при тоа нема да ја запостават ниту кариерата. Ќе успеете сето тоа среќно да го споите. Кариера Денеска ќе бидете посветени на своите надредени, кои ќе ...