TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Млада мајка загина од удар на гром, снимен е моментот на трагедијата (Вознемирувачко видео)

Канал5 - 17.11.2023

Драматична сцена се одвивала на плажа во Картагена, Колумбија, каде надзорната камера го снимила моментот кога гром удрил и усмртил млада мајка. Како што пренесува „Дејли мејл“ , мајка од Венецуела, Фроиланис Ривас (34) во вторникот била погодена од ...

Излет на плажа се претвори во трагедија: Гром усмрти жена во Колумбија, камера случајно сними сѐ/ФОТО

Вечер Прес - 17.11.2023

Семејното патување на плажата заврши со трагедија кога една Венецуелка беше погодена од гром и убиена во провинцијата Картагена на брегот на Карибите во Колумбија. Фроиланис Ривас (34) во вторникот стоела во близина на брегот на плажата во градот Ла ...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО! ГРОМ УБИ МЛАДА МАЈКА НА ПЛАЖА: Од ударот паднала на земја, ја реанимирале 45 минути, но немало ...

Во Центар - 17.11.2023

Надзорните снимки кои кружат на Х (поранешен Твитер) го покажуваат падот Драматичната сцена се случила на плажа во Картагена, Колумбија. Како што објави „Дејли мејл“, мајка од Венецуела Фроиланис Ривас (34) во вторникот била погодена од гром .

ВИДЕО: Гром уби млада мајка на плажа во Колумбија, снимен моментот на ударот

А1 On - 18.11.2023

Драматична сцена се одвивала на плажа во Картагена, Колумбија, каде надзорната камера го снимила моментот кога гром удрил и усмртил млада мајка. Како што пренесува „Дејли мејл“, мајка од Венецуела Фроиланис Ривас (34) во вторникот била погодена од ...