TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за среда (07.06.2023)

ТВ21 - 07.06.2023

Овен Возбудлив ден, претстојат бројни деловни состаноци. Ќе запознаете интересна личност со која ќе најдете заеднички интерес кој ја најавува можноста за плодна соработка. Посветете ја вечерта на себе и на саканата личност со која ве очекуваат ...

Дневен хороскоп за 07.06.2023

4NEWS - 07.06.2023

Овен Возбудлив ден, претстојат бројни деловни состаноци. Ќе запознаете интересна личност со која ќе најдете заеднички интерес кој ја најавува можноста за плодна соработка. Посветете ја вечерта на себе и на саканата личност со која ве очекуваат ...