TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

На новинарка среде пренос ѝ слета гулаб на главата, нејзината реакција е хит (ВИДЕО)

Канал5 - 09.06.2024

Птица ѝ слета над главата на репортерка од Белата куќа непосредно пред да зборува во живо. Кели Мајер беше пред камерата подготвувајќи се за пренос во живо на телевизија кога гулаб излета од зад неа и накратко слета токму на нејзината глава.

НА ГЛАВАТА НА НОВИНАРКАТА СЛЕТА ГУЛАБ: Нејзината реакција беше ХИТ, видеото ги преплави мрежите (ВИДЕО)

Во Центар - 09.06.2024

Птица слета на главата на новинарка која известувала пред Белата куќа непосредно пред таа да оди во живо на програмата. Кели Мајер се подготвувала за директен телевизиски пренос пред камерите кога зад неа долетал гулаб и накратко слетал токму на ...

ВИДЕО Гулаб слета на глава на новинарка среде известување во живо, нејзината реакција беше хит

ТВ21 - 09.06.2024

Птица слета над главата на новинарката од Белата куќа непосредно пред таа да зборува во живо. Кели Мајер беше пред камерата подготвувајќи се за телевизиско емитување во живо кога гулаб полета од зад неа и накратко слета токму на нејзината глава.

НА ГЛАВАТА НА НОВИНАРКАТА СЛЕТА ГУЛАБ: Нејзината реакција беше ХИТ, видеото ги преплави мрежите (ВИДЕО)

Пулс24 - 09.06.2024

Птица слета на главата на новинарка која известувала пред Белата куќа непосредно пред таа да оди во живо на програмата.Кели Мајер се подготвувала за директен телевизиски пренос пред камерите кога зад неа долетал гулаб и накратко слетал токму на ...