TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брена годинава славата ја прослави без гости- за време на вечерата еве како најмалиот нејзин син ја посрамоти девојка ...

Курир - 22.11.2020

Српската пејачка Лепа Брена вчера ја прослави славата Свети Архангел Михаил попозната како Арангеловден. За жал годинава наместо бенд во живо и стотина пријатели и роднини семејството мораше само да го дочека и да го прослави овој светец.

САМА СИ ГО БАРАШЕ: На суд ќе биде објавено СЕК*С ВИДЕОТО СО КАРЛЕУША

Вечер - 22.11.2020

Босанскиот фудбалер Огнен Врањеш одлучил да докаже дека сите пораки, фотографии и видеа се вистините и дека истите ги добил од својата екс љубовница Јелена Карлеуша. Последниот месец актуелна тема во сите медиуми во регионот беше наводната порно ...

Карлеуша од својот балкон во перверзно издание порача: Home alone (ФОТО)

Локално - 22.11.2020

Јелена Карлеуша во уште едно провокативно издание, потенцираше дека е згодна и секси и кога работи, но и кога е во домашни услови. Имено, со најновите фотографии од својот дом, Карлеуша ги остави сите со подзинати усти.

(Фото) Перверзии на балкон: Гола Карлеуша ги вознемирува комшиите

Репортер - 22.11.2020

И на настап и кога е дома Јелена Карлеуша изгледа секси. Овој пат таа предизвика со фоткata коja ja објави на својот Инстаграм профил направени на балконот во нејзиниот дом, а е само во долна облека и наметка.

Секси на балкон, Јелена Карлеуша во жешка долна облека остаба без здив (фото)

Хитпортал - 22.11.2020

И кога е на настап но и кога е дома Јелена Карлеуша изгледа секси. Тоа може да го забележиме со нејзините фотографии кои таа ги објавува на социјалните мрежи а се направени во нејзината вила или околу неа.

Жените се слаби на него: Еве како изгледа помладиот брат на Јелена Карлеуша

Хаштаг - 22.11.2020

Многу малку луѓе го знаат тоа, но познатата пејачка Јелена Карлеуша има двајца полубраќа. Тие се од вториот брак на нејзиниот татко. Драган Карлеуша ги добил неколку години по разводот со нејзината мајка, Дивна.

ФОТО|Јелена Карлеуша ја остави јавноста без здив во жешко издание!

Слободен Печат - 21.11.2020

Јелена Карлеуша и овој пат ги изненади сите со својот провокативен стајлинг. Пејачката постојано ја истакнува својата женственост, а овој пат доминираше во тесен црвен фустан со длабоко деколте и висок шлиц.

За овој скок зборуваше цела Југославија, а тоа не беше Лепа Брена: Ќе се шокирате кога ќе видите кој скокна наместо неа

Женски магазин - 22.11.2020

Пред 30 години Лепа Брена го сними првиот дел од филмот „Хајде да се волиме“, кој беше неверојатно популарен на просторите на поранешна Југославија. Од ова остварување паметиме бројни кадри, а една сцена во тоа време предизвика големо внимание.

Длабоко деколте и шлиц: Карлеуша блеска во црвен фустан (ФОТО)

Локално - 21.11.2020

Пејачката Јелена Карлеуша секогаш ги изненадува сите со својот стајлинг, а така беше и овојпат. Карлеуша сака да ја истакнува својата женственост, а пејачката сега блесна во црвен фустан кој имаше длабоко деколте, но и шлиц.

Како Брена го нарече внукот од синот на Боба и снаата Пријовиќ

Скопје24 - 21.11.2020

Откако таа се збогати со снаата Александра Пријовиќ која и е добро позната на јавноста, печката Лепа Брена, и семејството на пејачката секогаш се под бурното око на медиумите и јавноста. За нивниот однос не се знае многу, и единствените информации ...

Одговор на прашањето кое сите го поставуваат: Дали Лепа Брена е љубоморна на првата жена на Боба?

Женски магазин - 21.11.2020

Една од најпознатите двојки од естрадата секако се Лепа Брена и Боба Живојиновиќ. Тие двајца во секоја смисла ги искористија своите животи максимално, а иако зад себе има успешна пејачка кариера, Лепа Брена успеа да стане симбол на сите времиња.

Овој излив на емоции сите го чекаа еден ден- еве како го нарече Брена внукот од синот на Боба и снаата Пријовиќ (ФОТО)

Курир - 21.11.2020

Семејството на пејачката Лепа Брена секогаш е под бурното око на медиумите и јавноста, особено откако таа се збогати со снаата Александра Пријовиќ која и е добро позната на јавноста. Сепак за односот на нив две освен по фотографиите речиси никој ...

Јелена Карлеуша повторно си игра со „фотошоп“: Ова нема врска со реалноста

Женски магазин - 21.11.2020

Бројни корисници на социјалните мрежи со години коментираат дека пејачката Јелена Карлеуша спасот за стеснување на половината и бутовите, „пеглањето“ на телото за да го сокрие целулитот, стриите или масните наслаги, намалувањето на носот, како и ...

Тие се копија еден на друг: Ова се браќата на Јелена Карлеуша која умешно ги крие од јавноста (ФОТО)

Курир - 21.11.2020

Јелена Карлеуша отворено зборува за многу приватни работи, лични проблеми, па дури и интимни нешта кои не се за во јавност, но своите браќа Иван и Никола речиси никогаш и да не ги спомнала.

За нив никогаш не зборува: Ова се браќата на Јелена Карлеуша

Скопје24 - 21.11.2020

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша секогаш отворено зборува за својот професионален, но и приватен живот, но речиси никогаш не ги споменала своите браќа Иван и Никола, кои се всушност нејзини полубрака од вторниот брак на најезиниот татко ...

Овој излив на емоции сите го чекаа еден ден- еве како го нарече Брена внукот од синот на Боба и снаата Пријовиќ

Пулс24 - 21.11.2020

Семејството на пејачката Лепа Брена секогаш е под бурното око на медиумите и јавноста, особено откако таа се збогати со снаата Александра Пријовиќ која и е добро позната на јавноста. Сепак за односот на нив две освен по фотографиите речиси никој ...

(ФОТО) Карлеуша „вооружена со секси арсенал“ позира на својот балкон

iPortal - 22.11.2020

Јелена Карлеуша во уште едно провокативно издание, потенцираше дека е згодна и секси и кога работи, но и кога е во домашни услови. Имено, со најновите фотографии од својот дом, Карлеуша ги остави сите со подзинати усти.

Цеца Ражнатовиќ полуде бидејќи ја снимаат додека пее на приватна забава (ФОТО)

Убавина и Здравје - 21.11.2020

Што ѝ стана? Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ е позната во јавноста како јавна личност која е секогаш расположена да се дружи со своите обожаватели и со новинарите. Таа позира насмеана и ведра, па токму затоа кратката видеоснимка што осамна на ...

Обожавателите гневни,Србија во тага а Цеца Ражнатовиќ главна на приватна журка (видео)

Хитпортал - 21.11.2020

Деновиве на социјалните мрежи може да се најде видео каде што Цеца Ражнатовиќ пее на приватна забава и наиде на бурни реакции во авноста. Имено пејачката кога забележува дека некој од присутните ја снима додека ја пее една од нејзините песни таа со ...

Јелена Карлеуша од госпоѓа до развратница (ФОТО)

Убавина и Здравје - 21.11.2020

Јелена Карлеуша последниве денови им се посвети на објавите посветени на брендот за облека што го рекламира, па така ја видовме затворена „до грло“ во бела блуза со карнер и фармерки… … и максимално провокативна и предизвикувачка во жежок, црвен ...

(Фото) Моите најважни мажи: Цеца има нова фотка на Инстагарм

Репортер - 21.11.2020

Откако стана баба, српската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ , постојано објавува слики од внукот на социјалните мрежи.Таа вели дека постојано е опседната со малиот Жељко и дека не може ни ден да издржи без него „Моите најважни мажи“, вели фолк пејачката за ...

Се појави фотографија, Цеца на вечера со него: Пејачката со насмевка на лице, сите навестуваат само едно нешто

Хаштаг - 21.11.2020

Српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил сподели видео од вечера на која беше во друштво со композиторот Дамир Хандановиќ. Уште не е е познато дали таа вечера на Цеца и Хандановиќ била деловна и дали можеби се ...

Синот и внукот се најважните мажи за баба Цеца (ФОТО)

Локално - 21.11.2020

Светлана Ражнатовиќ – Цеца постојано ги опсипува со внимание, синот и внукот, откако малиот Жељко пристигна на свет. Таа постојано објавува фотографии, па така на една каде се наоѓаат нејзиниот син и внук вели: „Двајцата најважни мажи во мојот ...

За Анастасија Ражнатовиќ нема зима: Пејачката ужива во Дубаи во друштво на својот дечко

Убавина и Здравје - 20.11.2020

За младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ нема зима. Пејачката побегна од зимските температури и ужива во убавото време во Дубаи. Имено, наследничката на Цеца ужива во сонцето, а своите следбеници на „Инстаграм“ ги чести со жешки фотографии.