TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кои 3 хороскопски знаци се „магнет“ за пари и богатство?

Кафе пауза - 23.06.2022

Со доволна мотивација секој од нас може да заработи. Но, за некого тоа може да полесен, а за некого потежок процес. Според астролозите, овие 3 хороскопски знаци најдобро „умеат“ да се справат со финансиите, а освен тоа тие се и „магнети“ за ...

Дневен хороскоп за 23 јуни: Работата нека не ви биде главна преокупација денес

Слободен Печат - 23.06.2022

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 23 јуни , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Со работа на една од вашите најсилни страни, не би требало да имате проблеми овој ден, можеби обидете се да го намалите темпото кое остатокот од ...

Секогаш финансиски стабилни: Три хороскопски знаци кои се МАГНЕТ за пари

Локално - 23.06.2022

Астролозите се согласуваат дека постојат хороскопски знаци кои се предодредени да добиваат пари дури и кога не се мачат, бидејќи парите „сами им доаѓаат“. Знаци кои се секогаш финансиски стабилни се Лав, Бик и Јарец.

Овие три хороскопски знаци НИКОГАШ нема да побараат помош од вас

Centar - 22.06.2022

Секој од нас го има оној пријател кој е секогаш тука за нас, но кој никогаш нема да побара помош дури и кога му е најпотребна. За некои е под гордоста, други се срамат кога треба да побараат помош, а трети премногу емотивно ја прифаќаат.

Дневен хороскоп за 23 јуни: Девици - внимавајте на здравјето, Водолиите под голем притисок

Женски магазин - 22.06.2022

Овен Вашата комуникација денес е многу нагласена и ја имате поддршката од партнерот во однос на новите планови на деловната страна. Здравјето е одлично, но внимавајте на исхраната. Можни се стомачни проблеми.

Хороскоп за четврток (23 јуни)

Порта - 22.06.2022

ОВЕН Не очекувајте работите да одат како што сакате. Најверојатно ќе се соочите со проблеми поврзани со пријателите, соседите и членовите на семејството неколку пати во текот на денот, особено ако постапувате тврдоглаво и одбивате да ја слушате ...

Петте НАЈОПАСНИ хороскопски знаци: Сакаат доминација, а треба да се чувате од нивниот гнев

Екран - 22.06.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите велат дека луѓето родени во овие знаци знаат да бидат крајно агресивни… Некои хороскопски знаци се многу ...

Лесно добиваат сè што сакаат: Хороскопски знаци родени под среќна ѕвезда

Кајгана - 22.06.2022

Повеќето луѓе на различни начини се трудат да си обезбедат што подобар живот, но постојат и такви за кои имате чувство дека едноставно се родени под среќна ѕвезда. Сè што ќе направат им успева, лесно го добиваат тоа што го сакаат.

Овие четири хороскопски знаци се најлоши во заведување – проверете дали сте еден од нив

Точка - 22.06.2022

Некои хороскопски знаци тешко се опуштаат за време на флертувањето. Кога ќе дојде до таква ситуација, тие се збунети и малку изгубени, избезумено ја анализираат ситуацијата за да го најдат соодветниот одговор на флертувањето.

За три хороскопски знаци ова лето ќе биде исполнето со љубов и „врели“ ноќи

Локално - 22.06.2022

Летото конечно е тука. Размислете за тоа: подолги денови, пократки ноќи, време за одмор – многу можности да се заљубите. Ова е веројатно најбезгрижната сезона од сите, и се додека не се чувствувате баш како кога сте биле дете, има уште толку многу ...

Дневен хороскоп за 22 јуни: Послушајте пријателски совет

Слободен Печат - 22.06.2022

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 22 јуни , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Реално е да очекувате уште еден многу динамичен и успешен ден на полето на речиси сите професионални активности.

Хороскопски знаци на кои кариерата ќе им процвета во втората половина на 2022

Кајгана - 22.06.2022

Ако сте меѓу нив, очекувајте го најдоброто! Изминатиов период можеби не беше лесен кога се во прашање кариерата и приходите кои сте ги оствариле, но затоа за остатокот од годината ѕвездите ви подготвуваат убави изненадувања.

До крајот на 2022 година: Четири знаци во Зодијакот ќе ги следи голема среќа

Вечер Прес - 22.06.2022

Астролошките експерти велат дека четири од хороскопските знаци ќе ги придружува среќа на сите полиња – некои ќе ја најдат љубовта на својот живот, а некои ќе влезат на ново работно место кое ќе биде дополнително платено.

Неочекуван прилив на пари за овие хороскопски знаци до крајот на јуни

Centar - 22.06.2022

Два хороскопски знаци до крајот на месецов ќе имаат големи прилики што се однесува до парите и работата. За овие два знаци следат убави вести, не ја пропуштајте шансата! ЈАРЕЦ Ќе остварите пријателства кои ќе ви помогнат во деловни соработки и ...

БЕГАЈТЕ ОД НИВ КОГА СЕ ЛУТИ! Овие хороскопски знаци се ОПАСНИ кога се нервозни!

Попара - 21.06.2022

Ако ги изнервирате, подобро да не сте во нивна близина! Секој хороскопски знак има посебен карактер, па има и такви типови кои кога се нервираат не бираат зборови за да ве повредат или навредат. Меѓу нив се и овие три хороскопски знаци.

3. хороскопски знаци од денеска ќе имаат најмногу среќа во љубовта, дали сте меѓу нив?

Екран - 21.06.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Еве кои 3. знаци од зодијакот ќе имаат најмногу среќа во љубовта од денес, 21.06.2022 година.

Дневен хороскоп за вторник: Добри вест за еден знак од Зодијакот

Хаштаг - 22.06.2022

Овен Почетокот на неделата е под влијание на добрите вести за деловниот состанок. До крајот на денот обрнете внимание на комуникацијата со партнерот бидејќи на партнерот му е потребна вашата поддршка. Одморете повеќе и внимавајте на исхраната.

До крајот на 2022 година: Четири знаци во Зодијакот ќе ги следи голема среќа

Centar - 22.06.2022

Астролошките експерти велат дека четири од хороскопските знаци ќе ги придружува среќа на сите полиња – некои ќе ја најдат љубовта на својот живот, а некои ќе влезат на ново работно место кое ќе биде дополнително платено.

Дневен хороскоп: Среќен четврток за овие знаци во Зодијакот

Хаштаг - 23.06.2022

Овен Вашата комуникација денес е многу нагласена и ја имате поддршката од партнерот во однос на новите планови на деловната страна. Здравјето е одлично, но внимавајте на исхраната. Можни се стомачни проблеми.