TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тијана Ајфон во притворското одделение на затворот во Добој: Задоволна од третманот

Локално - 01.06.2020

Тијана Максимовиќ, попозната како Тијана Ајфон, негираше дека е виновна во Судот на Босна и Херцеговина при разгледувањето на предлогот за притвор и ги отфрли обвиненијата за проституција, односно дека таа организирала и довела девојки во викендичка ...

Уапсен еден од најдобрите европски фудбалски судии, бил вмешан во скандал со српска старлета

Репортер - 01.06.2020

Еден од најдобрите европски судии, Славко Винчиќ, се најде на списокот на уапсени лица во аферата со српската старлета Тијана Максимовиќ, позната како Тијана Ајфон. Старлетата, заедно со уште три девојки биле уапсени поради сомнение дека учествувале ...

Апсењето на Тијана Ајфон ѝ го сместила нејзината бивша мадам

Република - 01.06.2020

Апсењето на српската старлета Тијана Максимовиќ, позната како Тијана Ајфон, следело откако била пријавена од страна на нејзината мадам, со која во последно време била во конфликт. Како што дознава српски „Курир“, некогашна шефица на Тијана ургирала ...

Познатата српска манекенка се огласи по повод апсењето на Тијана – Ајфон: „Сега барем и официјално го дознавме ...

Вистина.мк - 01.06.2020

По повод апсењето на старлетата Тијана – Ајфон за организирање проституција, која со уште три други девојки со чамец илегално ја минала границата со Босна за да одат на една секс забава, се огласи и познатата српска манекенка Ивана Станковиќ, која ...

Немаше оргии, вели фудбалскиот судија Славко Винчиќ по апсењето-Полицијата расипала журка на старлетата Тијана Ајфон во ...

ММС - 31.05.2020

Полицијата ја прекинала забавата во зафрлена викедичка во местото Суво Полје со 35 луѓе во неа, меѓу кои старлетата Тијана Ајфон, но и познатиот фудбалски судија Славко Винчиќ. На лице место биле најдени 10 пиштола, 14 пакетчиња кокаин… Тој за ...

Исплива ценовникот на Тијана Ајфон: Заработува и по 1.000 евра за една ноќ, а сталните муштерии добиваат попуст

Слободен Печат - 30.05.2020

Српската старлета Тијана Максимовиќ, попозната како Тијана Ајфон беше уапсена во полициска акција поради проституција, додека илегално во чамец се обидела да ја помине границата преку Дрина со уште три девојки, пренесе српски Блиц .

Бизнисмен открива какви биле старлетите во кревет: Добиваме врвен секс, не жалам ниту едно евро

Република - 30.05.2020

Србија ја тресе голема порно афера откако беа уапсени неколку старлети поради проституција. Најпозната меѓу нив е Тијана Ајфон која била подводник но и давател на услуги. Еден од уживателите за српски „Курир“ го раскажува искуството со старлетите и ...

Заработуваат и до 10.000 евра месечно: Вип проститутките имаат 5 до 6 муштерии дневно

Република - 31.05.2020

Српската старлета Тијана Максимовиќ, попозната како Тијана Ајфон беше уапсена во полициска акција поради проституција, додека илегално во чамец се обидела да ја помине границата преку Дрина со уште три девојки.