TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Што е тој подобар од мене, па и јас работам!“ Сека Алексиќ доживеа непријатност на аеродромот!

Убавина и Здравје - 30.01.2023

Пејачката се возеше на куфер низ продавницата на аеродром, по што стаса опомена од вработениот на соодветен начин… Имено, Сека Алексиќ отпатува во придружба на својот уметнички директор на настап во Штутгарт, од каде што „несебично“ споделуваше ...

Сека објави приватно видео од хотелската соба – еве што правеше Алексиќ на удобниот кревет (видео)

Вистина.мк - 30.01.2023

Пејачката Сека Алексиќ е навикната да ги израдува своите фанови ширум светот, кога целосно се опушта на паузите меѓу настапите, во моменти на одмор, а потоа на нејзиниот „Тикток“профил објавува што се случува во тие моменти.