TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нејзиниот сопруг е среќен човек: Јелена Карлеуша како милион долари во танга! (видео)

Хитпортал - 11.10.2018

Таа е една од најпознатите пејачки во регионот и пошироко. За нејзиниот стил пишуваат и светските медиуми. Бомбастично изгледа а многумина можат да и позавидат на изгледот, особено што е мајка на две деца.

Јелена Карлеуша ужива на Малдиви со семејството, ама не заборава и на фановите

Вечер - 11.10.2018

Јелена Карлеуша во друштво на сопругот и ќерките отпатува на одмор на егзотичните Малдиви. Бидејќи редовно ги известува фановите за своите движења, поп ѕвездата па и сега ги израдува со преубави фотографии од глетките од оваа прекрасна дестинација.

ВИДЕО: Карлеуша се обиде да сурфа, од ова видео ќе се смеете цел ден

Скопје24 - 11.10.2018

Познатата балканска пејачка Јелена Карлеуша реши да ги наполни батериите пред доаѓањето на зимото. А овој пат пејачката избра дестинација како од бајките за да најде мир од секојдневните ангажмани и обврски.

ВИДЕО: Карлеуша се обиде да сурфа, од ова видео ќе се смеете цел ден

Курир - 11.10.2018

Пејачката Јелена Карлеуша во моментов е на одмор со своето семејство и секојдневно објавува фотографии од егзотичната дестинација каде се наоѓа. Денес таа покажа дека сурфањето не и оди од рака, а снимката која ја објави, а на која се обидува да се ...

Фото- Видео: Во минијатурно бикини Јелена Карлеуша ужива на Малдиви

Канал5 - 11.10.2018

Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша со сопругот Душко Тошиќ ужива на еготичните Малдиви. Популарната Џеј Кеј на своите профили на социјалните мрежи објави неколку фотографии и видеа од егзотичното летувалиште кои го „запалија“ интернетот.

ВИДЕО: Ќе ви се заврти од луксузот - Карлеуша во минијатурно бикини покажа во што ужива

Press24 - 10.10.2018

Пејачката Јелена Карлеуша одлучи да замине на одмор во топлите краишта, па за тоа ја избра егзотичната дестинација од каде редовно објавува фотографии и снимки. Дека пејачката заедно со сопругот и двете ќерки ужива во луксуз говори и тоа дека во ...

Карлеуша скоро гола ужива на Малдиви (ВИДЕО)

+инфо - 10.10.2018

Според видео снимките кои ги сподели на Твитер и Инстаграм, Јелена Карлеуша со семејството ужива во минијатурно танга бикини на Малдивите. Поп-фолк ѕвездата на своите профили објави неколку фотографии и видеа од егзотичното летувалиште кои ги урнаа ...

Карлеуша по танга бикини на Малдиви: Гигантски гради и задница… исто како да е гола (ФОТО+ВИДЕО)

Вистина.мк - 10.10.2018

Јелена Карлеуша ужива на Малдивите. Поп-фолк ѕвездата на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од егзотичната дестинација, а неколку од нив ги урна социјалните мрежи. Имено, Карлеуша сподели фотографии на кои е сликана во минијатурно ...

Јелена Карлеуша во минијатурно бикини ги покажа градите и задникот (ФОТО)

1tv - 10.10.2018

Јелена Карлеуша заедно со семејството моментално ужива на Малдиви, од каде што редовно објавува фотографии и видеоклипови на социјалните мрежи. Но, балканската ѕвезда не би била тоа што е да не објавува провокативни фотки во бикини, па така беше и ...

Џиновските гради едвај ги собра во минијатурниот костим за капење, но кога ќе го видите овој детаљ од одморот на ...

Курир - 10.10.2018

Балканската музичка пејачка Јелена Калреуша заедно со својот сопруг Душко Тошиќ и двете ќерки овие денови се на одмор на Малдивите. Карлеуша објави фотографија на која носи опрема за нуркање, а тоа е нешто што досега никогаш не го пробала, вели ...

Јелена Карлеуша во едно од најсексапилните изданија досега

Убавина и Здравје - 10.10.2018

Јелена Карлеуша со семејството ужива на Малдиви, од каде што редовно објавува фотографии и видеоклипови на социјалните мрежи, чисто да им се пофали на своите многубројни обожаватели како си поминува на една од најпосакуваните егзотични дестинации, а ...

Јелена Карлеуша ужива на Малдивите

ЗаЗабава - 10.10.2018

Јелена Карлеуша навистина знае како да ужива и да го поминува времето со семејството. Јеца на Инстаграм сподели фотографии од Малдивите. Таму ужива со својот сопруг Душко и ќерките Тина и Ника.

Неверојатен луксуз: Еве каде и со кого летува Јелена Карлеуша (фото+видео)

Хитпортал - 10.10.2018

Луксузните патувања се секојдневие за дивата од соседството. Овој пат Јелена Карлеуша и нејзиното семејство летуваат на Малдивите. Друштво им прави славниот бивш фудбалер Драган Стојковиќ Пикси со семејството а Јелена ги почести своите фанови со ...

Јелена Карлеуша даде гол на кој би ѝ позавидел дури и сопругот – фудбалер

Убавина и Здравје - 09.10.2018

Поп-пејачката Јелена Карлеуша со ќерките Атина и Ника и со сопругот Душко Тошиќ моментално ужива на една од најпосакуваните, но и најексклузивни егзотични дестинации – на Малдиви. Како помина вчерашниот ден, можете да видите од видеоклиповите што ...

ФОТО: Карлеуша се качи на велосипед и ги покажа облините

Press24 - 10.10.2018

Јелена Карлеуша ужива со семејството на одмор, а овој пат ги покажа облините на ...

(Фото) Карлеуша во минијатурно бикини пливаше на Малдивите

Репортер - 10.10.2018

Јелена Карлеуша постојано ги почестува своите фанови со фотографии од својот одмор на Малдивите. Пејачката деновиве отпатува на заслужен одмор со нејзините најмили, сопругот Душко Тошиќ и двете ќерки Атина и Ника.

ВИДЕО: Карлеуша скоро гола ужива на Малдиви

Press24 - 11.10.2018

Според видео снимките кои ги сподели на Твитер и Инстаграм, Јелена Карлеуша со семејството ужива во минијатурно танга бикини на Малдивите. Поп-фолк ѕвездата на своите профили објави неколку фотографии и видеа од егзотичното летувалиште кои ги урнаа ...

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Карлеуша во мини бикини одмара на Малдивите!

iPortal - 10.10.2018

Балканската музичка пејачка Јелена Калреуша заедно со својот сопруг Душко Тошиќ и двете ќерки овие денови се на одмор на Малдивите. View this post on Instagram Paradise 🏝 A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Oct 10, 2018 at 1:02am PDT ...

Џиновските гради едвај ги собра во минијатурниот костим за капење, но од овој детаљ од одморот на Карлеуша ќе занемете

Пулс24 - 11.10.2018

Балканската музичка пејачка Јелена Калреуша заедно со својот сопруг Душко Тошиќ и двете ќерки овие денови се на одмор на Малдивите. Карлеуша објави фотографија на која носи опрема за нуркање, а тоа е нешто што досега никогаш не го пробала, вели ...