TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Папараците ја фотографираа старлетата - Станија уживаше на балкон по долна облека

Press24 - 09.04.2020

Српската старлета Станија Добројевиќ неодамна открила дека успеала да се врати во Србија од Америка, како и дека ѝ е изречена мерка самоизолација. Деновите ги поминува сама во Нови Сад, каде папараците успеале да ја фотографираат на балкон.

Српската старлета ја натегна тангата во само изолација- излезе на балкон, а тоа што го правеше таму и е секојдневие во ...

Курир - 09.04.2020

Српската старлета Станија Добројевиќ неодамна открила дека успеала да се врати во Србија од Америка, како и дека ѝ е изречена мерка самоизолација. Деновите ги поминува сама во Нови Сад, каде папараците успеале да ја фотографираат на балкон.