TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Познат идентитетот на дамата фотографирана со Груевски: Екс-Плејбој модел, сега економист

Фактор - 12.07.2019

Вивиен Чане е името на дамата која се сликаше заедно со поранешниот премиер на Македонија, Никола Груевски, на собир на бизнис-елитата во Будимпешта. Станува збор за п оренашен модел за изданието на Плејбој на руски јазик, но по професија е ...

Фото:Груевски на забава во Будимпешта во друштво на екс Плејбој зајачица

Канал5 - 12.07.2019

Поранешна плејбој зајачица за руското издание на Плејбој Вивиен Чене е личноста која се фотографирала со екс премиерот Никола Груевски на бизнис забавата во Будимпешта. По професија е економистка, но е позната како инфлуенсерка и модел фриленсер.

ФОТО: Груевски фотографиран со згодна бринета - Откриено која е таа

Press24 - 12.07.2019

Никола Груевски, поранешниот македонски премиер кој е во бегство во Будимпешта, се појави на еден настан, а внимание предизвика негова фотографија на која тој е до згодна бринета. Жената која привлече внимание и лавина коментари се вика Вивиен Чене, ...

Згодната бринета со Груевски е инфлуенсерка и модел (ФОТО)

+инфо - 12.07.2019

Згодната бринета која се фотографирала со експремиерот Никола Груевски на бизнис забавата во Будимпешта се вика Вивиен Чене, по професија е економистка, но е позната како инфлуенсерка и модел фриленсер.

(ФОТО) Значи добро се забавува: Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте

Бриф - 12.07.2019

Aко мислевте дека поранешниот македонски премиер Никола Груевски во Унгарија седи дома и мисли на Македонија, или пак на притворот на Јанакиески се излажавте. Поранешниот македонски премиер и азилант Никола Груевски, пред неколку дена бил на бизнис ...

Груевски на настан со богаташи во Будимпешта спонзориран од унгарската државна ЕКСИМ банка

Сакам да кажам - 12.07.2019

На Фејсбук беше објавена фотогалерија од бизнис забава во Будимпешта и на една од сликите е азилантот Никола Груевски. Главен спонзор на настанот, на кој унгарски богаташи се поврзуваат со странски бизнисмени, е унгарската државна ЕКСИМ банка, а ...

„Миле издржи и мене не ми е лесно“: Твитер реакции за фотографијата на Груевски од бизнис забава во Будимпешта

еМагазин - 12.07.2019

Фотографијата на поранешниот премиер Никола Груевски од бизнис забава во Будимпешта, Унгарија ги „запали“ социјалните мрежи, посебно поради тоа што на неа позира со бринета со длабоко деколте.

ФОТО Која е атрактивната девојка покрај Груевски?

Фокус - 11.07.2019

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален живот во Бидумпешта.

Груевски на бизнис забава во Будимпешта

А1 On - 11.07.2019

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) беше објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски, сега азилант во Будимпешта, Унгарија како во присуство на девојка и уште две други лица, ...

Груевски се скоцка и се сликаше на црвен тепих на нова бизнис журка во Будимпешта (ФОТО)

+инфо - 11.07.2019

Поранешниот премиер кој избега и доби азил во Унгарија, Никола Груевски, повторно се појави во јавноста на нова бизнис забава во Будимпешта. Тој е фотографиран со уште двајца мажи и една жена, облечен е панталони, сако и бела кошула.

Бегалецот Груевски ужива со згодна бринета на бизнис забава во Будимпешта!

Магазин - 11.07.2019

Унгарските новинари пред неколку недели го уловија Груевски како ужива во друштво на неколку мажи со чаша вино на брод на Дунав крај Будимпешта. Овој пат Груевски беше забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте.

Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте (ФОТО)

Слободен Печат - 11.07.2019

Овојпат Груевски е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте. Поранешниот македонски премиер и азилант Никола Груевски, кој моментално се наоѓа во Унгарија, постојано го привлекува медиумското внимание.

Груевски се фотографираше на црвен тепих на бизнис забава во Будимпешта

PressingTV - 11.07.2019

Порнешниот премиер Никола Груевски, кој доби азил во Унгарија повторно се појави во јавноста на нова бизнис забава во Будимпешта. На официјалната страна на Фејсбук „Бизнис забава Будимпешта“ е објавена фотографија на која се гледа експремиерот ...

(Фото) Груевски хит на социјалните мрежи: На бизнис забава во Будимпешта сликан со згодна бринета со длабоко деколте

еМагазин - 11.07.2019

Фотографија со поранешниот македонски премиер Никола Груевски од бизнис забава ( Budapest Business Party ) во Будимпешта, Унгарија стана хит на социјалните мрежи. На фотографијата Груевски позира со бринета со длабоко деколте, која позира и со други ...

ФОТО: Груевски на бизнис забава со непозната жена

Скопје1 - 11.07.2019

Експремиерот и бегалец, Никола Груевски, присуствувал на забава организирана од „ИТЛ Груп“. Станува збор за бизнис забава, а тој бил во друштво со уште двајца мажи и една девојка. Грувски на забавата ги носел и скапите наочари за кои се споменуваше ...

Која е згодната бринета која позираше со Груевски на брод!

Вечер - 12.07.2019

Никола Груевски, поранешниот македонски премиер кој е во бегство во Будимпешта, се појави на настанот Будимпешта Бизнис парти,(BBP19) на бродот Европа во Будимпешта, а внимание предизвика негова фотографија на која тој е до згодна бринета.

Деколте на плејбој зајачица покрај екс-премиерот Груевски

Алсат-М - 12.07.2019

Поренашен модел за изданието на Плејбој на руски јазик, Вивиен Чене, е придружничката со која екс-премиерот Груевски е фотографиран на бизнис забава во Будимпешта. Жената која привлече внимание и лавина коментари по професија е економистка, но е ...

ФОТО: Атрактивната бринета со Груевски е инфлуенсерка и модел

Либертас - 12.07.2019

Згодната бринета која се фотографирала со експремиерот Никола Груевски на бизнис забавата во Будимпешта се вика Вивиен Чене, по професија е економистка, но е позната како инфлуенсерка и модел фриленсер.

Груевски на настан со богаташи во Будимпешта спонзориран од унгарската државна ЕКСИМ банка

Либертас - 12.07.2019

На Фејсбук беше објавена фотогалерија од бизнис забава во Будимпешта и на една од сликите е азилантот Никола Груевски. Главен спонзор на настанот, на кој унгарски богаташи се поврзуваат со странски бизнисмени, е унгарската државна ЕКСИМ банка, а ...

(ФОТО) Која е атрактивната девојка покрај Груевски

Бриф - 11.07.2019

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален живот во Бидумпешта.

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со непозната жена

МКД - 11.07.2019

Поранешниот премиер, a сегашен азилант во Унгарија, Никола Груевски присуствувал на бизнис забава организирана од „ИТЛ Груп“ во Будимпешта. Груевски на забавата бил во друштво со уште двајца мажи и една девојка.

Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте (ФОТО)

Локално - 11.07.2019

Поранешниот македонски премиер и азилант Никола Груевски, кој моментално се наоѓа во Унгарија, постојано го привлекува медиумското внимание. Овојпат Груевски е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте, пишува Слободен печат .

Ова е Инстаграм профилот на бринетата која се сликаше со Никола Груевски

Хитпортал - 12.07.2019

Голема фама во нашите медиуми крена бринетата која позираше на забава во Будимпешта во друштво на поранешниот премиер Никола Груевски. На официјалната страна на Фејсбук „Бизнис забава Будимпешта“ е објавена фотографија на која се гледа експремиерот ...

(ФОТО) Груевски во друштво на атрактивна девојка во Будимпешта

Независен - 11.07.2019

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски присуствуваше на приватна бизнис забава во главниот унгарски град. На една од фотографиите објавени на официјалниот фејсбук-профил креиран за овој настан, поранешниот македонски ...

(ФОТО) Груевски со атрактивна девојка на забава во Будимпешта

Нетпрес - 11.07.2019

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој е азилант во Унгарија има активен социјален живот во Бидумпешта. Груевски присуствуваше и на приватна бизнис забава во унгарската метропола на 7 јуни во организација на ...

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со згодна девојка

24Инфо - 11.07.2019

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со згодна девојка Поранешниот премиер, a сегашен азилант во Унгарија, Никола Груевски присуствувал на бизнис забава организирана од „ИТЛ Груп“ во Будимпешта.

Груевски во друштво на згодна девојка на бизнис забава во Будимпешта

Фактор - 11.07.2019

Eкс македонскиот премиер Никола Груевски, кој моментално се наоѓа во Унгарија, каде доби политички азил, е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте. Фотографијата била направена за време на бизнис забава во ...

(ФОТО) Која е атрактивната згодна бринета со длабоко деколте покрај Груевски?

iPortal - 11.07.2019

Бегалецот и некогашен македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој побегна од Македонија и доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален ...

Фото: Која е атрактивната згодна бринета со длабоко деколте покрај Груевски?

Centar - 11.07.2019

Бегалецот и некогашен македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој побегна од Македонија и доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален ...