TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Прославија годишнина од бракот, ама и си признаа:„Направивме „ужасна“ грешка во врска со близнаците

Вечер Прес - 30.09.2022

Џорџ и Амал Клуни неодамна ја прославија осмата годишнина од бракот. Двојката има петгодишни близнаци, Александар и Ела, а нивното воспитуцање им е еден од најголемите предизвици како и на повеќето родители.

„Направивме страшна грешка со децата“: Џорџ Клуни и Амал зборуваа за родитлеството, со еден чекор покажаа каков е ...

Убавина и Здравје - 01.10.2022

Амал и Џорџ Клуни беа гости на “CBS Mornings” на Гејл Кинг во изминатава среда. Повод беше нивната годишнина од брак, а важен дел од интервјуто беше приказната за нивните деца. Холивудскиот актер (61) откри дека тој и неговата сопруга Амал Клуни ...

Поубав фустан одамна не сте виделе! Амал Клуни во РЕТРО МОДНА БАЈКА предизвика воздишки во Њујорк и целиот свет

Попара - 30.09.2022

Во духот на дваесеттите и со комбинација на златни и сребрени тонови, познатата адвокатка уште еднаш ја оправда титулата на една од најдобро облечените жени во светот Актерот Џорџ Клуни и неговата сопруга и позната адвокатка Амал овие денови често ...