TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кога e во сериозна врска: Бред Пит изгледа како неговата девојка

Локално - 12.01.2019

Бред Пит дефинитивно е модна икона, па дури и жените сакаат да изгледаат така. Ова признание не дојде од друга, туку од неговиот поранешна свршеничка Гвинет Палтроу, која остави смешен коментар на оваа тема на Инстаграм.

Славната актерка го понела поранешниот сопруг на својот меден месец, но и неговата нова девојка

Точка - 12.01.2019

Оскаровката Гвинет Палтроу неодамна била на меден месец со сопругот Бред Фалчук, за кого таа се венчаше во септември минатата година. Она што е интересно е што актерката признала дека заедно со нив бил и нејзиниот поранешен сопруг, пејачот на ...

Актерката го запрепасти светот - на меден месец си го понесе и поранешниот сопруг

Press24 - 11.01.2019

Гвинет Палтроу на својот меден месец направи бизарна работа и го поведе со себе бившиот маж. По разводот од Крис Мартин, фронтменот на Колдплеј, се омажи за Бред Фалчук, а потоа изјави дека на медениот месец била таа со сопругот, децата, пријателите ...

Славната актерка на својот меден месец си го однесе и поранешниот сопруг

Курир - 10.01.2019

Гвинет Палтроу и Крис Мартин продолжуваат со својот близок однос и после разводот. Американската оскаровка откри дека на меден месец на Малдиви отишла и со бившиот и со сегашниот сопруг, сценаристот Бред Фалчук, за кого се омажи во септември.

Гвинет Палтроу на меден месец го повела и својот поранешен сопруг

Република - 10.01.2019

Гвинет Палтроу и Крис Мартин продолжуваат со својот близок однос и после разводот. Американската оскаровка откри дека на меден месец на Малдиви отишла и со бившиот и со сегашниот сопруг, сценаристот Бред Фалчук, за кого се омажи во септември.

Гвинет Палтроу го зеде и поранешниот сопруг на медениот месец

ЗаЗабава - 11.01.2019

Гвинет Палтроу и Крис Мартин продолжуваат со својот близок однос и после разводот. Гвинет Палтроу откри дека на меден месец на Малдиви отишла и со бившиот и со сегашниот сопруг, сценаристот Бред Фалчук, за кого се омажи во септември.

Гвинет Палтроу на меден месец го повела и својот поранешен сопруг, Крис Мартин од „Колдплеј“

Слободен Печат - 11.01.2019

Американската оскаровка откри дека на меден месец на Малдиви отишла и со бившиот и со сегашниот сопруг, сценаристот Бред Фалчук, за кого се омажи во септември Гвинет Палтроу и Крис Мартин продолжуваат со својот близок однос и после разводот.