TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Првото селфи на слобода: Боки 13 ги запали социјалните мрежи со својата објава на Инстаграм! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 08.12.2023

Добро познатиот Боки 13 после една недела откако доби прекин на затворската казна, ја објави својата прва фотографија на Инстаграм и им се заблагодари на сите оние кои го поддржуваа во тешкиот период.

Боки 13 сподели прво „селфи“ од на слобода (Фото)

Скопје инфо - 08.12.2023

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија од пред Соборниот храм во Скопје. На социјалните мрежи напиша дека ова му е прво селфи на слобода по 4 ...

Боки 13 со „прво селфи на слобода, по повеќе од 4 години“:Господ на помош, прво и најважно здравје, па потоа се ќе си ...

Вечер Прес - 07.12.2023

Шоуменот Бојан Јовановски познат на јавноста како Бок 13, кој на 28. ноември доби прекин на затворската казна, и веднаш беше префрлен во болница каде што требаше да биде задржан неколку дена, попладнево се огласи на фејсбук објавување своја најнова ...

Боки-13: Прво селфи во слобода по четири години затвор

А1 On - 07.12.2023

Македонскиот шоумен Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, неодамна излезе од затворот „Идризово“ во Скопје. Toj го објави првото селфи по излегувањето од затвор. Боки посети црква во Скопје, а потоа на своите следбеници на социјалните мрежи им се ...

„Господ на помош“: Боки 13 објави фотографија од слобода

Lider - 07.12.2023

„Господ на помош и се ќе дојде на свое место“, со ваков опис Бојан Јовановски, алијас Боки 13 ја објави првата фотографија од слобода. „Прво селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ на помош, прво и најважно здравје, а потоа се ќе си дојде ...

ФОТО: Боки 13 ја објави првата фотографија од слобода

Курир - 07.12.2023

Боки 13 доби прекин на казната поради лошата здравствена состојба во која се наоѓа, за која Кривичен суд добил лекарски извештаи од повеќе клиники, но и повеќе доктори, како и цели лекарски козилиуми.

Првата фотографија од Боки 13 по излегувањето од затвор: „Слободен по четири години, Боже, помогни ни“

Екран - 07.12.2023

Македонскиот шоумен Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, излезе од затворот „Идризово“ каде ја служеше казна на која беше осуден во случајот „Рекет“. По четири години Боки е на слобода, а сега следуваше и првата фотографија.

ПРВО СЕЛФИ НА СЛОБОДА: Боки - 13 се огласи на социјалните мрежи, еве што порача

Фактор - 07.12.2023

Прво и најважно здравје, па потоа се ќе си дојде на свое. Со овие зборови вечерва на Фејсбук се обласи Бојан Јовановски, или попознат како Боки 13 кој од неодамна е пуштен од затвор, откако повеќе клиники и лекарски козилиуми потврдија дека тој се ...

Првото селфи на слобода, објави Боки 13

Макфакс - 07.12.2023

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија од пред Соборниот храм во Скопје. На социјалните мрежи напиша дека ова му е прво селфи на слобода по 4 години. Прво селфи на слобода после повеќе од 4 години.

По 4 години Боки 13 излезе од затвор – за што лежеше?

4NEWS - 07.12.2023

Боки 13 од петокот е на слобода, но за што беше во затовр? Во случајот „Рекет“ Бојан Јовановски – Боки 13 беше осуден на 9 години затвор, а поранешната специјална обвинителка Катица Јанева на 7.

[ФОТО] Боки 13 со прво селфи на слобода по 4 години: „Господ на помош! Прво и најважно здравје па потоа се ќе си дојде ...

Точка - 07.12.2023

Откако Основниот кривичен суд Скопје донесе одлука за прекин на издржувањето на казна затвор на Бојан Јовановски – Боки 13, истоимениот за првпат откако е на слобода се огласи на социјалните мрежи.

ФОТО | ПО ЧЕТИРИ ГОДИНИ, БОКИ 13 НА СЛОБОДА – Бојан Јовановски со фотографија од пред соборниот храм си ја “честиташе“ ...

Во Центар - 07.12.2023

Поранешната ријалити-ѕвезда, шоумен, но и осуденик и затвореник, Бојан Јовановски попознат како Боки 13, неодамна излезе на слобода од затворот „Идризово“ во Скопје. Боки 13 доби прекин на казната поради лошата здравствена состојба во која се наоѓа, ...

Прва слика на слобода: Боки 13 им се обрати на фановите, го спомнува Господ

Мастило - 07.12.2023

Македонски шоумен и бизнисмен Бојан Јовановски објави фотографија на социјалните мрежи. За неполн час доби илјадници лајкови од своите следбеници, но и коментари со поддршка. „Прво селфи на слобода по повеќе од четири години! Господ на помош, прво и ...

Боки 13 објави фотографија од слобода

Скопје1 - 07.12.2023

Бојан Јовановски-Боки 13, кој доби прекин на казна поради влошена здравствена состојба, објави фотографија од пред Соборниот храм. Тој напиша дека е прво „селфи“ по повеќе од четири години поминати во затвор.

Боки 13: Прво селфи на слободна по 4 години

4NEWS - 07.12.2023

Бојан Јовановски Боки 13 вечерва објави фотографија од пред Соборниот храм во Скопје. Тој напиша дека ова е прво селфи на слобода по 4 години. Пишува најважно е здравјето а се потоа. Јовановски од петокот е на слобода.

Првото селфи на слобода, објави Боки 13

Опсервер - 07.12.2023

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија од пред Соборниот храм во Скопје. На социјалните мрежи напиша дека ова му е прво селфи на слобода по 4 години. Прво селфи на слобода после повеќе од 4 години.

Боки 13 со првото селфи на слобода, после повеќе од 4 години

Фокус - 07.12.2023

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, шрво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ на помош, прво и најважно здравје, па потоа се ќе си дојде на свое место.

ФОТО: Боки 13 ја објави првата фотографија од слобода

Press24 - 07.12.2023

Боки 13 доби прекин на казната поради лошата здравствена состојба во која се наоѓа, за која Кривичен суд добил лекарски извештаи од повеќе клиники, но и повеќе доктори, како и цели лекарски козилиуми.

„Господ на помош“: Боки 13, кој излезе од затвор објави селфи од пред Соборниот храм

еМагазин - 07.12.2023

– Боки 13, кој пред неколку дена доби прекин на казната и излезе од затвор поради здравствени причини, објави селфи од пред Соборниот храм во Скопје. -Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години.

Боки 13 ја објави првата фотографија од слобода

Канал5 - 07.12.2023

Една недела откако доби прекин на затворската казна, Бојан Јовановски познат како Боки 13 ја објави првата фотографија на социјалните мрежи. -Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години.

📷 ПРВО СЕЛФИ НА СЛОБОДА Боки 13 се фотографираше пред црква

+инфо - 07.12.2023

Боки 13 доби прекин на казната поради лошата здравствена состојба во која се наоѓа, за која Кривичен суд добил лекарски извештаи од повеќе клиники, но и од повеќе доктори, како и од цели лекарски козилиуми.

Боки 13 ја објави првата фотографија од слобода

Денешен - 07.12.2023

Една недела откако доби прекин на затворската казна, Бојан Јовановски познат како Боки 13 ја објави првата фотографија на социјалните мрежи. Боки 13 се фотографираше пред Соборниот храм во Скопје. -Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години.

ФОТО: Прво селфи на Боки 13 oткако е на слобода

Слободен Печат - 07.12.2023

Прво и најважно здравје, па потоа се ќе си дојде на свое. Со овие зборови вечерва на Фејсбук се обласи Бојан Јовановски, или попознат како Боки 13 кој од неодамна е пуштен од затвор, откако повеќе клиники и лекарски козилиуми потврдија дека тој се ...

Боки 13 со првото селфи на слобода, после повеќе од 4 години

Либертас - 07.12.2023

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ на помош, прво и најважно здравје, па потоа се ќе си дојде на свое место.

Фото: Прво селфи на Боки 13 oткако е на слобода

Пулс24 - 07.12.2023

Прво и најважно здравје, па потоа се ќе си дојде на свое. Со овие зборови вечерва на Фејсбук се огласи Бојан Јовановски, или попознат како Боки 13 кој од неодамна е пуштен од затвор, откако повеќе клиники и лекарски козилиуми потврдија дека тој се ...

Првото селфи на слобода, објави Боки 13

Кајгана - 08.12.2023

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија од пред Соборниот храм во Скопје. На социјалните мрежи напиша дека ова му е прво селфи на слобода по 4 години. „Прво селфи на слобода после повеќе од 4 години.