TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еден знак треба да си ги преиспита можностите

Женски магазин - 09.11.2019

Овен За време на викендот ве советуваме добро да ги процените своите можности и услови кои ви стојат на располагање. Во љубовниот дијалог, мудро му ја препуштате доминацијата на партнерот или впечаток дека го има „главниот збор“.

Одличен ден им претстои на Близнаците, голема среќа за Лавот: Дневен хороскоп (08.11.2019)

Скопје24 - 08.11.2019

Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе заглавите со некоја работна задача, а тоа ќе ве извади од колосек. Без да се нервирате и навредувате се околу себе, обидете се да ја поправите почетната грешка, концентрирајќи се дури и на најситните нешта.

Дневен хороскоп: Еден хороскопски знак ќе се затвори во себе, друг ќе биде опкружен со пријатели

Женски магазин - 08.11.2019

Овен Нема причина да се противставувате на желбите на партнерот, порано или подоцна некој ќе попушти. Покажете повеќе разбирање. Бик Делувате вознемирено. Порано или подоцна, морате да прифатите нечии правила во заедничкиот живот, особено на ...

Дневен хороскоп за 08.11.2019

Слободен Печат - 08.11.2019

Погледнете што велат ѕвездите за вас! Овен (21.03 – 20.04) Сметате дека на работното место можете да постигнете многу поголем успех од тој во моментов, но некако ве зафатила мрзата. Потрудете се да ја елиминирате.

Ѕвездите ви предвидуваат: Еден хороскопски знак треба да си ги преиспита можностите

Скопје24 - 09.11.2019

Овен За време на викендот ве советуваме добро да ги процените своите можности и услови кои ви стојат на располагање. Во љубовниот дијалог, мудро му ја препуштате доминацијата на партнерот или впечаток дека го има „главниот збор“.