TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) Рада Манојловиќ е српската амазонка

Репортер - 13.01.2018

Српската пејачка Рада Манојловиќ сними нов спот, за кој доби позитивни критики од српските медиуми. Таа на Инстаграм ја објави највата на новото видео за песната “Животот на Месечината”. Според пишувањата, се очекува спотот да биде особено популарен ...

Рада Манојловиќ ги помести границите - вакво нешто нема на естрадата!

Вечер - 13.01.2018

Рада Манојловиќ на Instagram објави тизер за новото видео за песната "Животот на Месечината", со кој отиде чекор подалеку кога станува збор за српската сцена! Еден фасцинантен тизер го најавува опасниот хит на Рада Манојловиќ, а спотот ќе биде чудо ...

Рада Манојловиќ позираше со сестра си, но погледот ќе ви бега само кон еден детаљ!

Сител - 12.01.2018

Пејачката Рада Манојловиќ се почесто ги објавува најблиските од семејството. Нејзината сестра и е најголема поддршка и постојано е до неа за се што е потребно, пред се за сестрински разговор кој е незаменлив.

Рада позираше со сестра си, но погледот ќе ви бега само кон еден детал!

NetZabava - 13.01.2018

Пејачката Рада Манојловиќ се почесто ги објавува најблиските од семејството. Нејзината сестра и е најголема поддршка и постојано е до неа за се што е потребно, пред се за сестрински разговор кој е незаменлив.