TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) ИНСТАНТ КАРМА: „Идиот“ со кочење предизвикувал возач на шлепер – не чекал долго на казната!

Екран - 04.04.2020

Многумина се согласуваат дека го добил она што го заслужил… Најновата снимка не доаѓа ниту од Америка ниту од Русија, локација на која лудаците на пат никогаш не недостасуваат. Ним им се придружила и Европа, и тоа нејзиниот Запад, каде еден возач се ...

Верижен судар на повеќе од 20 камиони во Бугарија, има и загинати

Слободен Печат - 03.04.2020

Сѐ уште не е службено потврдена причината за несреќата, но се претпоставува дека е поради густата магла и намалената видливост. Во Бугарија денеска околу 7.30 часот се случи тешка сообраќајна несреќа. Се судрија камиони во транзитен конвој.

Се обидел да предизвика шлепер, не чекал долго на казната (ВИДЕО)

Канал5 - 02.04.2020

Најновата снимка од лудорија на возач на автомобил не доаѓа ниту од Америка ниту од Русија, каде што ваквите настани се најбројни. Сега им се придружува Европа, каде што еден возач реши да си поигрува со возач на камионот при брзина од 90 км на час.