TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Утринското селфи на Карлеуша од креветот ги полуде обожавателите: „Толку малку, а толку доволно…“ (ФОТО)

Локално - 23.02.2021

Приватните фотографии честопати привлекуваат најголемо внимание, особено оние утринските, без шминка, од спалната соба. Токму таква фотографија Јелена Карлеуша ги „почести“ фановите утрово, а селфито за само 3 часа „собра“ повеќе од 45.000 лајкови и ...

Врвка бикини и патики, дали е ова нај безобразната фотка на Јелена Карлеуша?! (фото)

Хитпортал - 23.02.2021

По којзнае кој пат со секоја нова фотографија нај контраверзната пејачка на балканов Јелена Карлеуша повторно провоцира. Таа на својот Инстаграм објави нова фотографија на која е во минијатурни бело бикини скоро гола со патики и привлече куп лајкови ...

Еве што се наоѓа позади луксузната вила на Јелена Карлеуша, пејачката сподели ВИДЕО, прекрасна глетка!

Пулс24 - 23.02.2021

Вистинска семејна оаза! Пејачката Јелена Карлеуша ги отвора вратите на домот само за пријателите и семејството, па освен во дневната соба и некои детали што може да се видат во позадина кога позира, ретко имаме можност да видиме како изгледа куќата ...

Фото: На лажен Инстаграм профил Карлеуша е претставена како албанска музичарка

Канал5 - 22.02.2021

Јелена Карлеуша е една од најпознатите пејачки во регионот. На Инстаграм ја следат над 2,3 милиони луѓе ширум светот. За неа се зборува дека е најконтроверзната пејачка и дека постојано ги поместува границите, како во музиката така и во модата.

Ретко ја гледате во вакво издание: Јелена Карлеуша се фотографираше во крупен кадар, па ја избриша фотографијата

Курир - 22.02.2021

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша изненади во изданието во кое ретко може да ја видите. Имено, Јелена најчесто ги истакнува своите атрибути и објавува фотографии на која е многу разголена, па во прав план е нејзиното деколте, нејзиниот задник… Овој пат ...

Карлеуша стана Karlykosova – најпозната „албанска“ пејачка: Ајварот ви го простивме, неа – нема…“ (ФОТО)

Курир - 22.02.2021

Јелена Карлеуша е една од најпознатите не само српски, туку и регионални поп-фолк пејачки. На Инстаграм ја следат над 2,3 милиони следбеници ширум светот. Тие велат дека таа е најконтроверзната српска пејачка и дека е некој што ги поместува ...

Карлеуша стана Karlykosova – најпозната „албанска“ пејачка: Ајварот ви го простивме, неа – нема…“ (ФОТО)

Во Центар - 22.02.2021

Јелена Карлеуша е една од најпознатите не само српски, туку и регионални поп-фолк пејачки. На Инстаграм ја следат над 2,3 милиони следбеници ширум светот. Тие велат дека таа е најконтроверзната српска пејачка и дека е некој што ги поместува ...

Јелена Карлеуша позираше закопчана до грло, па сфати дека направила грешка – Фотографијата ја избриша за 5 секунди

Убавина и Здравје - 23.02.2021

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша изненади во изданието во кое ретко може да ја видите. Имено, Јелена најчесто ги истакнува своите атрибути и објавува фотографии на која е многу разголена, а овој пат пејачката позираше закопчана до грло, но и така ...

Карлеуша стана Karlykosova – најпозната „албанска“ пејачка: Ајварот ви го простивме, неа – нема…“ (ФОТО)

Вистина.мк - 22.02.2021

Јелена Карлеуша е една од најпознатите не само српски, туку и регионални поп-фолк пејачки. На Инстаграм ја следат над 2,3 милиони следбеници ширум светот. Тие велат дека таа е најконтроверзната српска пејачка и дека е некој што ги поместува ...

Ретко ја гледате во вакво издание: Јелена Карлеуша се фотографираше во крупен кадар, па ја избриша фотографијата

Вистина.мк - 22.02.2021

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша изненади во изданието во кое ретко може да ја видите. Имено, Јелена најчесто ги истакнува своите атрибути и објавува фотографии на која е многу разголена, па во прав план е нејзиното деколте, нејзиниот задник… Овој пат ...

Хејтерите на апарати: Јелена Карлеуша се соголи повторно, најсекси до сега

Фактор - 22.02.2021

Повеќето од времето е гола, но како што изјави во една прилика „Ние познатите го правиме тоа затоа што ни е работа, тоа е шоу бизнис и така заработуваме“. Јелена Карлеуша постираше нова фотка на Инстаграм.

Албанците ја присвоија Карлеуша: Таа е нашата најголема дива

Локално - 22.02.2021

Јелена Карлеуша важи за една од најпознатите и најпопуларните поп-пејачки во регионот – и иако е родена во Белград, се чини дека фановите од Косово и Албанија сакаат да ја присвојат. На Инстаграм се појави профил наречен „Karly Kosova“, кој објавува ...