TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

По жешкиот настап на Евровизија , се разголе претставничката на Кипар

Канал5 - 17.05.2018

Кипарката Елени Фуреира , по потекло од Албанија , објави секси фотографии на Инстаграм. По жешкиот настап минатата недела во Лисабон , Елени Фуреира ги поздрави своите фанови со топлес фотографии.

Кипарската претсавничка Елени со топлес фотографии

ЗаЗабава - 16.05.2018

Сексапилната Елени Фуреира која инаку ја нарекуваат европската Бијонсе заврши на втората позиција на натпреварот за песна на Евровизија 2018. Иако мажите полудеа по неа, сепак нејзиниот Инстаграм профил откри дека таа е во врска со фудбалерот на ...