TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се сврши „кралицата на скандалите“ – Пред обожавателите се пофали со скапиот прстен

ММС - 29.11.2021

Светски познатата актерка Линдзи Лохан (35) била запросена од бизнисменот Бајдер Шамас по две години врска. Актерката, позната по бројни скандали, изгледа решила да го остави ваквото однесување, а сега на Инстаграм се пофали дека е свршена, но и со ...

Проблематичната Линдз Лохан кажа “ДА” : Веренкот нема врска со Холивуд

Хитпортал - 29.11.2021

Таа буквално порасна пред тв камерите. Но, преголемата слава во детската и тинејџерска возраст лошо влијаеше на актерката Линдзи Лохан. Од „слатко девојче“, таа прерасна во проблематична зависничка од дрога и алкохол, па нејзиното име беше ...

Линзи Лохан објави дека се верила

Канал5 - 29.11.2021

Актерката Линзи Лохан се вери со своето момче Бадер Шамас. Среќната вест ја објави на својот Инстаграм, заедно со неколку фотографии на кои таа и нејзиниот вереник го покажуваат свршеничкиот прстен.

Се вери Линдзи Лохан: Една од „Злобните девојки“ го покажа прстенот со голем камен (ФОТО)

Курир - 29.11.2021

Американската глумица Линдзи Лохан израсна како дете-ѕвезда… Многумина ја помнат како црвенокосото девојче со пеги во филмот „Стапица за родители“, а подоцна и по улогата во филмот „Лоши девојки“ од 2004 година.

ПОРАНО БЕШЕ НАЈПРОБЛЕМАТИЧНАТА ДЕВОЈКА ВО ХОЛИВУД Актерката сега објави дека се свршила (ФОТО)

+инфо - 29.11.2021

Линдзи Лохан објави фотограии на кои таа и нејзиниот свршеник го покажуваат големиот свршенички прстен. Американската актерка и пејачка Линдзи Лохан се сврши со своето момче Бадер Шамас. Среќната вест ја објави на својот профил на Инстаграм, заедно ...

Линдзи Лохан се вери со Бадер Шамас по двегодишна врска

Скопје24 - 29.11.2021

Актерката Линдзи Лохан во неделата објави серија фотографии на кои двајцата се смешкаат заедно, на која го истакнала прстенот на нејзината лева рака, и со тоа најави дека се верила со нејзиното момче Бадер Шамас. Љубов моја. Мојот живот.

Се вери Линзи Лохан: „Дивата девојка од Холивуд“ покажа прстен со голем камен

Женски магазин - 29.11.2021

„Мојата љубов, мојот живот, мојата иднина“, напишала Линдзи покрај фотографиите Актерката Линдзи Лохан на својот Инстаграм профил објави дека се свршила со партнерот со кој е во емотивна врска две години.

Линдзи Лохан се сврши со банкар од Дубаи

Кајгана - 29.11.2021

Американската актерка Линдзи Лохан соопшти дека се сврши со банкар од Дубаи. Многумина ја помнат како црвенокосото девојче од филмот „The Parent Trap“ од 1998 година. Веста за свршувачката ја сподели на Instagram.

Се вери некогашната „проблематична девојка од Холивуд“: Моја љубов, живот и иднина...

Точка - 29.11.2021

Лохан се прослави уште како девојче, а притисокот на славата ѝ донесе мноштво скандали. По подолга пауза таа ѝ се врати на глумата, па очигледно сега ја нашла и вистинската љубов, па повторно е среќна.

Линдзи Лохан се сврши

Опсервер - 29.11.2021

ript> – Американската глумица Линдзи Лохан израсна како дете-ѕвезда… Многумина ја помнат како црвенокосото девојче со пеги во филмот „Стапица за родители“, а подоцна и по улогата во филмот „Лоши девојки“ од 2004 година.

Линдзи Лохан се сврши

MakPress - 29.11.2021

Американската глумица Линдзи Лохан израсна како дете-ѕвезда… Многумина ја помнат како црвенокосото девојче со пеги во филмот „Стапица за родители“, а подоцна и по улогата во филмот „Лоши девојки“ од 2004 година.

Се сврши Линдзи Лохан

Скопје1 - 29.11.2021

Линдзи Лохан не само што се враќа на актерството, туку сега е и свршена. 35-годишната забавувачка се сврши со своето момче Бадер Шамас по две години врска што ја чуваа далеку од очите на јавноста.

Линдзи Лохан се сврши

MTM - 29.11.2021

Линдзи Лохан не само што се враќа на актерството, туку сега е и свршена. 35-годишната забавувачка се сврши со своето момче Бадер Шамас по две години врска што ја чуваа далеку од очите на јавноста.

ФОТО | „Мојата љубов, мојот живот…“: Се сврши контроверзната актерка и го покажа големиот прстен!

Слободен Печат - 28.11.2021

Актерката Линдзи Лохан (35) на својот инстаграм-профил објави серија фотографии полни со љубов, и со прстен со голем камен во преден план, па радосната вест за свршувачката ја сподели со своите 9,7 милиони следбеници.

„Мојата љубов, мојот живот, моето СЀ“: Се вери славната глумица!

Попара - 29.11.2021

Лохан се прослави како мало девојче, а притисокот на славата и донесе многу скандали кои ја чинеа кариера. По долга пауза таа му се врати на актерството, а изгледа дека нашла љубов и повторно е среќна.