TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Неочекувани пари за три хороскопски знаци до крајот на неделава

Вести плус - 15.11.2023

Овен (21 март – 19 април): Оваа недела, Овен, вашите финансиски потфати се како вежбање со висока енергија – полн со интензитет и возбуда. Вашите храбри одлуки може да се исплатат, но внимавајте да не прескокнувате нешто премногу импулсивно.

Ноември е особено стресен за овие три хороскопски знаци

4NEWS

Биковите денеска може да бидат пријатно изненадени, вагите може да започнат нова врска – Еве што ги очекува останатите хороскопски знаци

Lady

Ѕвездите им даваат ветер во грб: Овие 3 знаци на кинескиот хороскоп во 2024 година ги чека среќа и богатство

Женски магазин

Три хороскопски знаци кои ќе имаат многу пари во 2024 година

Кајгана

Многумина ќе се изненадат: Ова се најзлобните хороскопски знаци

Независен

Го забележуваат и најмалиот детаљ: Ова се најголемите перфекционисти во хороскопот

Точка

Црнобело Кумановски м. Локално Екран Убавина и Здравје Press24

Едноставно зрачат – Хороскопските знаци кои се олицетворение на ХАРИЗМАТИКАТА, се многу толерантни и секогаш ќе ве ...

Во Центар - 15.11.2023

Тие се многу разбирливи и речиси никогаш не критикуваат! Ако имате луѓе во вашиот живот кои секогаш ве пречекуваат со раширени раце, сметајте се себеси за среќни. Без разлика дали тие се навиваат за вашата спонтана одлука да ја обоите косата во ...

Овие хороскопски знаци се најголемите озборувачи на Зодијакот! Проверете дали сте меѓу нив

Попара

Промени од корен: Три хороскопски знаци ќе имаат луда среќа во 2024 година и неверојатен успех на сите фронтови

Еспресо

5 хороскопски знаци кои секогаш се во центарот на вниманието

Во Центар

3 хороскопски знаци кои ги чека луда среќа во 2024 година: Пари и понуди кои не ни сонувале дека ќе ги добијат

Точка

Еве што треба да направи секој хороскопски знак пред да започне 2024. година: Детални насоки од астролозите!

Убавина и Здравје

Хороскопски знаци кои изгледаат недостапни, а први доаѓаат на помош

ТВ21

Локално Убавина и Здравје 4NEWS Zoom Локално Трн Press24 Zoom

ДОБРО ДРЖЕТЕСЕ, ДОАЃА РЕТРОГРАДЕН МЕРКУР: Овие четири знаци особено ќе бидат погодени, а еве кога ќе дојде

Во Центар - 15.11.2023

Меркур , планетата на логичното размислување, оди ретроградна во Јарец на 13 декември и ќе продолжи со тоа темпо до 3 јануари 2024 година. Меркур, планетата на комуникација, анализа и патување, кога ќе се ретроградира во Јарец, може да влијае на ...

Белата месечина во Бик од 15 ноември до 16 јуни 2024 им носи среќа на овие три хороскопски знаци

Независен

Во претстојните неколку недели:Пет хороскопски знаци ќе бидат миленици на Венера-за што ли се треба да бидат подготвени

Вечер Прес

4 знаци од Хороскопот ќе чувствуваат силно влијание на младата Месечина во шкорпија: 13 ноември им носи целосна трансформација

Женски магазин

Држете се, доаѓа ретрограден Меркур: Овие четири знаци особено ќе ги „боли глава“

Точка

Бела Месечина во Бик носи среќа од 15 ноември до 16 јуни 2024: Три хороскопски знаци ќе бидат најуспешни

Женски магазин

Астро прогноза за среда, 15 ноември

Еспресо - 15.11.2023

Овен Денот ќе биде идеален за решавање на деловни прашања. Можете да најдете нови партнери, да започнете нов бизнис и многу повеќе… Само-презентацијата ќе биде многу важна, обрнете посебно внимание на неа.

Астро прогноза за вторник, 14 ноември

Еспресо