TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Од флерт до голема љубов: Три хороскопски знаци ќе имаат големи љубовни промени во февруари

Скопје24 - 06.02.2023

Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот на кои февруари 2023 година ќе им донесе незаборавни емоции и романтични авантури. Еве за кои три знаци станува збор: Овен Овните моментално минуваат низ не баш најлесниот период, ако ја процените нивната ...

Среќна недела во секоја област: Два хороскопски знака ќе „газат“ напред на работа, а љубовта ќе им цвета!

Еспресо - 06.02.2023

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници започнуваат „бела“ низа денови во тековната недела – од 6 до 12 февруари. Станува збор за два знака од Зодијакот. Родените под овие знаци ќе бидат особено успешни во наведениот период.

Само овој знак ќе има најмногу среќа во 2023 година: Ги очекува нов почеток и возбудливо поглавје во животот, а доколку ...

Точка - 06.02.2023

Некои знаци ќе доживеат значајна трансформација во текот на идните месеци, но еден годинава ќе доживее најголем раст и експанзија. Според астрологијата тоа е Бикот. Иако овој знак е познат по тврдоглавоста, годинава ќе сфати дека промените се ...

Кои хороскопски знаци ќе ги остварат своите соништа во наредните три години?

Кајгана - 06.02.2023

Ѕвездите не беа многу поволни за одредени хороскопски знаци во последните години, но наскоро многу работи ќе се променат. Токму оние кои среќата ги заобиколуваше, следните три години ќе го слават секој момент и ќе ги остварат своите соништа.

Големи промени: Животот на три хороскопски знаци ќе се преврти наопаку – на добро!

Еспресо - 06.02.2023

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ги чекаат големи промени во нивните животи следната недела – во периодот од 6 до 12 февруари. Станува збор за три знаци на Зодијакот.

Неделен хороскоп од 6 до 12 февруари: Кои ќе бидат најсреќните хороскопски знаци?

Кафе пауза - 06.02.2023

Не пропуштајте го хороскопот за оваа недела! Сега имате можност да ги решите вашите најголеми проблеми. Сепак, важно е да не ги повторувате грешките од минатото. Ова ќе придонесе за успех во речиси сите области од животот.

Ќе ги следи среќа: На овие хороскопски знаци им претстои одлична недела

Локално - 06.02.2023

Пред нас е нова недела. Сè уште сме под владеење на Водолија, и бидејќи ниту една планета не е ретроградна оваа недела, можеме да очекуваме плановите да продолжат без поголеми тешкотии. Сè ќе оди побрзо и полесно, а овие хороскопски знаци ќе имаат ...

ПОРАДИ НИВНИОТ ТЕМПЕРАМЕНТ СИТЕ СЕ ПОЛУДУВААТ: Овие хороскопски знаци не прифаќаат КОМПРОМИС и многу е тешко да се ...

Попара - 06.02.2023

Тие можат да возат половина час по автопатот, уверени дека самите ќе го најдат патот и нема да застанат за да прашаат некој. Нивното мислење е правилно и поважно од сè друго на светот, па не сакаат да направат компромис.

Ќе станат од пепелта: Овие хороскопски знаци веќе од понеделник ќе можат да започнат нов живот

Еспресо - 05.02.2023

Новата недела секогаш изгледа како одлична причина да започнете нов живот, но не секој може да ја промени својата судбина и навистина да промени нешто. Од претстојниот понеделник, 6 февруари, три знаци на Зодијакот ќе можат да се издигнат од ...

Привлечни се, отворени и пријателски настроени: Дали сте меѓу 3-те најпопуларни хороскопски знаци?

Локално - 05.02.2023

Хороскопскиот знак на кој припаѓате влијае на вашата личност, начинот на кој се однесувате и како ги привлекувате или одбивате другите. Секако, произлегува дека има некои хороскопски знаци кои се попопуларни, додека други имаат тенденција да бидат ...

ОВИЕ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ „БОЛЕДУВААТ“ ОД НИСКА САМОДОВЕРБА: Една работа посебно им пречи!

Попара - 05.02.2023

Иако повеќето луѓе се полни со самодоверба, ги знаат своите вредности и способности, некои не се премногу сигурни во себе. Тие имаат мала самодоверба и одлучуваат за нивната вредност врз основа на нивните искуства.

Февруари ќе биде најлошиот месец за овие хороскопски знаци

Екран - 05.02.2023

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Пристигна февруари, најкраткиот месец во годината, кој ќе донесе многу интересни можности и нови искуства.

Овие хороскопски знаци се главно самци

ТВ21 - 05.02.2023

На НЕКОИ луѓе им е судено да бидат сингл. Многу од нив не ја изгубиле вербата во љубовта, туку имаат превисоки критериуми, брзо губат интерес или едноставно не сакаат да бидат врзани само за една личност.

Овие хороскопски знаци се главно самци

Zoom - 05.02.2023

На НЕКОИ луѓе им е судено да бидат сингл. Многу од нив не ја изгубиле вербата во љубовта, туку имаат превисоки критериуми, брзо губат интерес или едноставно не сакаат да бидат врзани само за една личност.

Тие се привлечни, отворени и дружељубиви – ова се најпопуларните знаци во хороскопот

Вечер Прес - 05.02.2023

Хороскопскиот знак на кој припаѓате влијае на вашата личност, начинот на кој се однесувате и како ги привлекувате или одбивате другите. Луѓето родени во некои од хороскопски знаци се попопуларни, додека на други имаат им е многу поудобмно кога се ...

ОВА се трите најпопуларни знаци во хороскопот: Дознајте дали сте еден од нив?

Убавина и Здравје - 06.02.2023

Хороскопскиот знак на кој припаѓате влијае на вашата личност, начинот на кој се однесувате и како ги привлекувате или одбивате другите. Секако, произлегува дека има некои хороскопски знаци кои се попопуларни, додека други имаат тенденција да бидат ...

Ќе ги следи среќа: На овие хороскопски знаци им претстои најдобра недела

Екран - 06.02.2023

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Пред нас е нова недела. Сè уште сме под владеење на Водолија, и бидејќи ниту една планета не е ретроградна оваа ...