TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Оваа убавица е новата девојка на Леонардо ДиКаприо

Таратур - 14.02.2018

Холивудскиот заводник Леонардо ДиКаприо е познат по тоа што обожава доста помлади жени. Овој пат неговиот избор беше 23 години помладата Аргентинка Камила Мороне, која се занимава со манекенство и актерство.

Папараци во чекор: Лео ди Каприо и новата девојка

Локално - 14.02.2018

Позната е љубовта на Леонардо Ди Каприо за русокоси модели. Новата убавица на Оскаровецот е Камила Мороне од Буенос Аирес. 43-годишниот актер и 20-годишната убавица, која се обидува да се пробие и во киното, се среќаваат веќе неколку месеци и веќе ...

Нов пар: 20-годишната Камила Морони е новата девојка на Леонардо Дикаприо

Фемина - 13.02.2018

Леонардо Дикаприо НЕ изненадува со љубовниот избор – повторно е во врска со млада русокоса. 20-годишната манекенка Камила Морони е новата девојка на 43-годишниот холивудски заводник. Леонардо и Камила беа фотографирани заедно додека се упатуваа на ...

Оваа убавица е новата девојка на Леонардо ДиКаприо

БркајРабота - 14.02.2018

Холивудскиот заводник Леонардо ДиКаприо е познат по тоа што обожава млади девојки. Овој пат неговиот избор беше 23 години помладата Аргентинка Камила Мороне, која се занимава со манекенство и актерство.