TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Иги Азелеа овој пат потполно гола

Friday.mk - 14.06.2018

Познатата пејачка Иги Азелеа сака провокативни пози и често можеме да ја видиме во една од нив. Плавата девојка има 28 години и може да се пофали со перфектно тело. Доказ за тоа се фотографиите кои ви ги понудивме.

Само чевли на неа: Пејачката се соблече скроз гола и позираше без срам (ФОТО) +18

1tv - 14.06.2018

Иако со својата појава секогаш привлекува внимание, бидејќи е една од најзгодните пејачки на светот, Иги Азалеја овој пат се надмина себе си. Познатата раперка одлучи потполно да се соблече гола за потребите на една реклама за познат бренд.

(ФОТО) Гола амбиција од Иги Азалија

Локално - 14.06.2018

Иги Азалија на Инстаграм покажа снимка од нејзината нова гола фото-сесија, покажувајќи дека раперката не страда од прекумерната работа. Фотографиите на 28-годишната русокоса се дел од новата рекламна кампања во модерен онлајн моден магазин.

Раперката сосема се соблече: Го покажа совршеното тело и го сруши Инстаграм

Точка - 14.06.2018

Иги Азалеиа секако не е срамежлива девојка, тоа го покажа и со најновите објави на Инстаграм, на кои позира во чевли и чорапи, па тоа е сè од облека. Овие фотографии само за неколку часа собрале 11,5 милиони лајкови, со што пејачката го собори ...

Што рекламира Иги Азалија? (ФОТО)

Стандард - 13.06.2018

Таа не се грижи за голотијата, можеби затоа што знае многу добро што продава. Станува збор за рап пејачката Игги Азалија, која одлучи да ни покаже неколку кадри од нејзината нова сесија. Интересното тука е што точно промовира русокосата убавица.

Иги Азалеја со нови голи фотографии на инстаграм

ЗаЗабава - 14.06.2018

Иги Азалeја на Инстаграм покажа снимка од нејзината нова гола фото-сесија, покажувајќи дека раперката не страда од прекумерната работа. Фотографиите на 28-годишната русокоса се дел од новата рекламна кампања во модерен онлајн моден магазин.