TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО | Народниот шампион направи неверојатен гест: Двејн „The Rock“ Џонсон го подари својот сопствен Форд на фан

Слободен Печат - 25.11.2021

Двејн „The Rock“ Џонсон повторно докажува дека е филантропистот и добрата душа која му е потребна на светот! Двејн Џонсон се одлучи да направи едно особено добро дело овој празничен период, па му го подари својот личен камион на ветеранот од ...

„The Rock“ изненади фан, кој од него доби нов камионет: Заслужува многу повеќе (ВИДЕО)

Канал5 - 25.11.2021

Актерот Двејн Џонсон му подари незаборавен божиќен подарок на еден обожавател за да му се заблагодари за неговата работа во локалната заедница. The Rock го изненади личниот тренер Оскар Родригез на специјалната проекција на неговиот нов филм Red ...

Славниот глумец изненадил свој обожавател: "Заслужува многу повеќе од ова"

Точка - 25.11.2021

Глумецот Двејн Џонсон на еден обожавател му дал незаборавен божиќен подарок со цел да му се заблагодари за неговата работа во локалната заедница. Рок го изненадил личниот тренер Оскар Родригез со посебна проекција од неговиот нов филм Red Notice , а ...

СЛАВНИОТ АКТЕР РАСПЛАКА СВОЈ ОБОЖАВАТЕЛ Му дал неверојатен подарок (ВИДЕО)

+инфо - 26.11.2021

Актерот му дал незаборавен божиќен подарок со цел да му се заблагодари за неговата работа во локалната заедница. Актерот Двејн Џонсон, или попознат по прекарот „Карпа“, на еден обожавател му дал незаборавен божиќен подарок со цел да му се ...

Емотивно видео: Двејн Џонсон му го подари својот автомобил на поранешен војник за да му ги разубави празниците

Црнобело - 25.11.2021

Двејн Џонсон уште еднаш покажа дека е личност со огромно срце, откако му го подари својот автомобил на еден фан. Најпрво актерот поканил неколку фанови на проекција на неговиот нов филм Red Notice бидејќи сакал да направи нешто добро за нив.

Двејн Џонсон е дарежлив кон своите обожаватели: Билети, текила, а за најдобриот и Порше (ВИДЕО)

Кумановски м. - 25.11.2021

Познато е дека Двејн Џонсон е дарежлив кон своите обожаватели, а неговиот последен гест доведе до солзи на еден од неговите обожаватели. 49-годишниот актер одржа специјална проекција на својот нов филм „Red Notice“ во Лос Анџелес, почестувајќи ги ...

(ВИДЕО) Двејн Џонсон дарежлив кон обожавателите: Влезници, текила а на најдобриот „Порше“

Екран - 25.11.2021

Познато е дека Двејн Џонсон е дарежлив кон своите обожаватели, а неговиот последен гест доведе до солзи еден од неговите обожаватели. 49-годишниот актер одржа специјална проекција на својот нов филм „Red Notice“ во Лос Анџелес, почестувајќи ги ...