TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Во вечерашното издание на Бекстејџ ќе ја видите Елена Ристеска во едно поинакво издание

Канал5 - 20.03.2019

Елена Ристеска во едно поинакво издание во вечерашното, ново издание на Бекстејџ. Елена Ристеска е еден од најдобрите и најквалитетни вокали кај нас. На домашната музичка сцена постои повеќе од 16 години, една од ретките пејачки е која успешно гради ...

(ФОТО) Елена Ристеска непрепознатлива

Женски магазин - 20.03.2019

Времето лета, вели Елена Ристеска под фотографијата која ја објави на својот Инстаграм профил. Елена се присети на времето кога беше дел од жирито во музичкиот натпревар за таленти „М2“, на неговите аудиции.