TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хаос на судењето на Северина и поранешниот сопруг - пејачката излегла од контрола

Press24 - 13.06.2018

Убавата хрватска пејачка Северина Којиќ и нејзиниот поранешен сопруг денеска се сретнаа во судница, каде се случил хаос. Северина и кралот на бакарот не можеле да се договорат околу уписот на синчето во училиште, а Северина во еден момент толку се ...

„Син ми е Хрват“ – кај Северина проработе национализмот

Репортер - 13.06.2018

Откако пред судот во Хрватска се избори подеднакво да минува време со синот, српскиот бизнисмен Милан Поповиќ не може да се договори со хрватската пејачка Северина Којиќ околу запишувањето на Александар во школо.

Северина ужива на плажите во Црна Гора (ФОТО)

Хитпортал - 13.06.2018

Популарната пејачка во моментов е во Црна Гора каде снима спот за новата песна со групата Милиграм. Северина одвои време и за уживање па со својот сопруг Игор се препушти на сонцето и убавите плажи.

Пожешки и од времето: Северина сподели интимен момент со Игор!

Сител - 12.06.2018

Топлото време и високите темпратури придонесоа јавните личности да заминат некаде каде што ќе можат да се освежат и да одморат. Некои од нив не ја ни чекаа летната сезона и почнаа да се соблекуваат во бикини.

Северина предизвика воодушевување со романтичната фотографија на Инстаграм

Убавина и Здравје - 12.06.2018

Хрватската пејачка Северина Којиќ предизвика вистинско воодушевување кај своите многубројни следбеници на Инстаграм, објавувајќи романтична фотографија. Имено, пејачката и нејзиниот сопруг Игор Којиќ уживаа во морскио амбиент, а своите емоции јасно ...

Пожешки и од времето: Северина сподели интимен момент со Игор од плажа (ФОТО)

Курир - 12.06.2018

Топлото време и високите температури придонесоа јавните личности да заминат некаде каде што ќе можат да се освежат и да одморат. Некои од нив не ја ни чекаа летната сезона и почнаа да се соблекуваат во бикини.

Северина сподели интимен момент со Игор од плажа

Пулс24 - 12.06.2018

Топлото време и високите температури придонесоа јавните личности да заминат некаде каде што ќе можат да се освежат и да одморат. Некои од нив не ја ни чекаа летната сезона и почнаа да се соблекуваат во бикини.

(ФОТО) Северина сподели интимен момент со Игор од плажа

iPortal - 12.06.2018

Топлото време и високите температури придонесоа јавните личности да заминат некаде каде што ќе можат да се освежат и да одморат. Некои од нив не ја ни чекаа летната сезона и почнаа да се соблекуваат во бикини.

Северина и Игор уживаат во Црна Гора

ЗаЗабава - 13.06.2018

Хрватската пејачка Северина, го искористи топлото време за да ужива со својот сопруг Игор Којиќ. Таа на својот Инстаграм профил сподели интимен момент и објави фотографија на која се бакнува со ...