TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Видеото што налути многумина: Младоженецот испраќа пораки на мобилен додека излегува од црквата со невестата

ММС - 07.06.2023

На социјалните мрежи се прошири снимка од младоженецот како зјапа во телефонот или му испраќа порака на некого веднаш по венчавката, додека тој и неговата невеста се уште ја напуштаат црквата.

Снимка со 43 милиони прегледи: Младоженец си пишува пораки додека излегува од црквата (ВИДЕО)

Канал5 - 07.06.2023

На социјалните мрежи се шири вирално видео од свадба на која младоженецот бил зафатен со испраќање пораки. На видеото се гледа како штотуку венчаната брачна двојка ја напушта црквата, а насмеаната невеста на почетокот не забележала дека младоженецот ...

Повеќе од јасно е зошто видеото има 43 милиони прегледи:Младоженец излегува од црква типкајќи порака на мобилниот/ВИДЕО

Вечер Прес - 06.06.2023

На социјалните мрежи кружи вирална видео снимка од венчавка на која младоженецот бил зафатен со испраќање пораки на телефон за време на црковната венчална церемонија. На снимката се гледа како новопечената двојка излегува од црквата, а насмеаната ...