TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тројца малолетници предводени од 37 годишен струмичанец нападнале млад брачен пар

МКД - 17.06.2024

37 годишниот струмичанец Е.М. (37) е осомничен дека синоќа заедно со тројца малолетници нападнале брачен пар во нивниот дом во Струмица. При нападот со повреди се здобил 23 годишниот Е.И. Фото: Пиксабеј Како што соопштија денеска од СВР Струмица, ...

РАЗБОЈНИШТВО ВО СТРУМИЦА  37-годишник со тројца малолетници нападнал брачна двојка

+инфо - 17.06.2024

Приведениот со остар предмет му нанел повреди на човекот што го нападнал во неговиот дом. Полицијата во Струмица уапсила 37-годишен струмичанец кој заедно со тројца малолетници нападнале маж и жена во нивниот дом и им нанеле повреди.

Струмичанец со тројца малолетници нападнале сопруг и сопруга во нивниот дом, го повредиле сопругот со остар предмет

Либертас - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Струмичанец со тројца малолетници со нож нападнале сопруг и сопруга во нивниот дом

ТВ21 - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Струмичанец со тројца малолетници нападнале сопруг и сопруга во нивниот дом

Независен - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Тројца малолетници нападнале сопруг и сопруга во нивниот дом, го раниле мажот со нож

А1 On - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физички го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Сопружници нападнати од струмичанец и тројца малолетници

Слободен Печат - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Струмичанец со тројца малолетници нападнале сопружници во нивниот дом, сопругот се здобил со повреди

Press24 - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Струмичанец со тројца малолетници нападнале брачен пар во нивниот дом, го повредиле сопругот со остар предмет

24Инфо - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Струмичанец со тројца малолетници нападнале брачен пар во нивниот дом, го повредиле сопругот со остар предмет

Сител - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Струмичанец со тројца малолетници нападнале сопруг и сопруга во нивниот дом, го повредиле сопругот со остар предмет

Локално - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Струмичанец со тројца малолетници нападнале брачна двојка во нивниот дом

Република - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Струмичанец со тројца малолетници нападна брачен пар

Скопје инфо - 17.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.

Струмичанец со тројца малолетници нападнале сопруг и сопруга во нивниот дом

Канал5 - 17.06.2024

Го повредиле сопругот со остар предмет. Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица.

Струмичанец и тројца малолетници упаднале во дом на брачен пар – ги истепале а потоа и го прободеле со нож мажот

4NEWS - 17.06.2024

На 17.06.2024 во 00.10 часот во Струмица, полициски службеници од Полициската станица Струмица го лишиле од слобода Е.М.(37) од Струмица. Тој се сомничи дека на 16.06.2024 околу 21.00 часот со тројца малолетници физички ги нападнале Е.И.

Струмичанец со тројца малолетници нападнал сопружници во нивниот дом и го избол мажот

Макфакс - 17.06.2024

Триесет и седумгодишниот Е.М. од Струмица, заедно со тројца малолетници физички ги нападнале Е.И.(23) и неговата сопруга во нивниот дом. „Е.М. со остар предмет му нанел повреда на Е.И.. Тој бил задржан во Полициската станица Струмица и за настанот ...

Струмичанец со тројца малолетници нападнале сопруг и сопруга во нивниот дом, едно лице повредено

MakPress - 18.06.2024

Полицијата го сомничи Е.М. (37) од Струмица дека синоќа заедно со тројца малолетници физичи го нападнале Е.И. (23) и неговата сопруга во нивниот дом во Струмица. При нападот со остар предмет му нанел повреда на младиот струмичанец.