TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Сообраќајна несреќа кај затворот Шутка

ТВ21 - 22.10.2021

Вечерва се случило сообраќајна несреќа пред затворот Шутка, јавува ТВ Шења . Од таму велат дека во сообраќајката учествувале три автомобили, додека пак едниот од нив за малку ќе влезел и во затворскиот двор.

Со автомобил за малку ќе влетал во затворот Шутка

Локално - 22.10.2021

Синоќа после полноќ се случила сообраќајна несреќа во непосредна близина на затворот „Шутка“. Во сообраќајката учествувале три возила, а едното од нив за малку ќе влезело во дворот на затворот.

Сообраќајка кај Шутка, со автомобил ќе влетал во затворот/ВИДЕО

Вечер Прес - 22.10.2021

Сообраќајна несреќа се случи вечерва пред затворот Шутка, јавува ТВ Шења . Како што објави телевизијата во сообраќајката учествувале три автомобили. Едното возило, за малку ќе влегло во затворскиот двор.

(Видео) Со возило ќе влетал во затворот – Сообраќајка во Шутка

ММС - 22.10.2021

ТВ Шења информираше дека вечерва се случило сообраќајна несреќа пред затворот Шутка, во која учествувале три автомобили. Едниот од нив за малку ќе влезел и во дворот на затворот. Се уште не се знае дали има повредени лица во несреќата.

Сообраќајка пред затворот Шутка (ФОТО + ВИДЕО)

4NEWS - 21.10.2021

Пред неколку минути се случи сообраќајна несреќа пред затворот Шутка, јавува ШЕЊА. Во оваа несреќа учествуваа три автомобили, додека еден автомобил за малку ќе влезеше во дворот на затворот.