TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тајгер Вудс имал тешка сообраќајна несреќа,не е познато колку се тешки повредите (ВИДЕО)

Канал5 - 23.02.2021

Американскиот голфер Тајгер Вудс е сериозно повреден кога неговиот автомобил се лизнал од патот и се превртел во Лос Анџелес и сега е на операција, соопштија локалните власти и неговиот менаџер.

ВИДЕО: Стравична сообраќајка на Тајгер Вудс, пожарникари го сечеа неговиот автомобил за да го извлечат

Слободен Печат

Легендарниот Тајгер Вудс се бори за живот по доживеана тешка сообраќајна несреќа (ВИДЕО)

Екипа

Тајгер Вудс имал тешка сообраќајна несреќа, веднаш пренесен на операција (ВИДЕО)

МКД

Тајгер Вудс се преврте со автомобил, го ваделе пожарникари

Независен

ШОК: Лекарите се борат за животот на Тајгер Вудс по тешка сообраќајна несреќа

Спортклуб

Автомобилот на Вудс смачкан, чудо е како преживеал! (ФОТО+ВИДЕО)

Sport 1

SportMedia Sport 1 Локално Либертас

Тајгер Вудс доживеа сообраќајна незгода (ВИДЕО)

Курир - 23.02.2021

Еден од најдобрите спортисти ма сите времиења голферот Тајгер Вудс заработил сериозни повреди во сообраќајна незгода и е итно хоспитализиран објавија американските медиумите. Веднаш бил префрлен во болница во Лос Анџелес, а првичните информации се ...

(ВИДЕО) Тајгер Вудс доживеа сообраќајна незгода и има сериозни повреди

Нетпрес