TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Љубовџии на викендот: Три хороскопски знаци ќе имаат многу среќа во љубовта овој викенд

Еспресо - 27.09.2023

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот кој овој викенд ќе имаат голема среќа во љубовта. Некои ќе ја запознаат својата сродна душа, други ќе планираат принова или свадба, трети – ќе се смират со поранешниот партнер/ка кој/а се уште многу им ...

Полната Месечина во Овен ќе им донесе среќа во љубовта на овие 3 хороскопски знаци!

Кафе пауза - 27.09.2023

Оваа недела е во знакот на полната Месечина во Овен. Прочитајте во продолжение на кои 3 хороскопски знаци овој транзит ќе им донесе среќа во љубовта. Универзумот ве охрабрува да му го покажете вашето вистинско лице на светот.

Ќе се повлечат без збор: Овие хороскопски знаци ненадејно ја прекинуваат комуникацијата

Убавина и Здравје - 27.09.2023

„Гоустинг“ е модерен термин кој опишува ситуација во која некој одеднаш и без никакво објаснување ја прекинува сета комуникација со некој со кој претходно бил во контакт. Иако овој феномен најчесто се поврзува со современите начини на комуникација, ...

Дневен хороскоп за 27.09.2023: Ракови – вашите желби се контрадикторни, Скорпии – ќе избегнете сериозна грешка

Црнобело - 27.09.2023

Вага – И покрај многуте обврски, ќе имате можност да се релаксирате. Ако сте во врска, заборавете на грижите и уживајте со партнерот. Ако сте сингл, можна е кратка љубовна ...

Хороскоп за 27 септември: На овој знак денеска судбината ќе им даде нова можност да го остварат својот сон

Lady - 27.09.2023

Девица – неуспех на планот, Стрелец – нова врата Астролозите направија прогноза за 27 септември 2023 година за сите знаци на Зодијакот. Дознајте што ви ветува овој ден. Овен: Започнете го денот со надополнување. Ќе ве исполни со бодрост цел ден.

Руски астролог открива:Два хороскопски знаци треба да го зграпчат моментот во октомври, ги очекува голема финансиска ...

Вечер Прес - 26.09.2023

Познатиот руски астролог Тамара Глоба открива кои два хороскопски знаци чекаат огромен прилив на пари во октомври 2023 година. Таа тврди дека овие два знака ќе имаат одлична финансиска состојба во октомври, како и дека ќе им се отворат нови можности ...

Овие хороскопски знаци до крајот на годината ќе ја сретнат љубовта на својот живот (фото)

Во Центар - 27.09.2023

Не ни останува уште многу до крајот на годината, но останува доволно време за на некои хороскопски знаци да им се случат убави работи. Три хороскопски знаци ќе ја пронајдат љубовта на својот живот до крајот на 2023 година РИБИ Емотивните Риби едвај ...

Бившите никогаш не ги забораваат: Ова се 4-те најстрасни хороскопски знаци, проверете дали сте меѓу нив

Женски магазин - 26.09.2023

Врската со овие знаци е преполна со љубовни искри, колку и да трае, нема да ги заборавите моментите поминати со нив. Овие четири најстрасни хороскопски знаци на најубав начин ќе го зачинат вашиот љубовен живот.

Познат руски астролог открива кои два знака ќе имаат многу пари во октомври

Кајгана - 26.09.2023

Познатиот руски астролог Тамара Глоба неодамна предвиде голема финансиска добивка за два знака од Зодијакот. Таа тврди дека овие два знака во октомври ќе имаат одлична финансиска состојба, како да им се отвораат нови можности кои долгорочно ќе им ...

Полната Месечина во Овен ќе донесе среќа во љубовта за три хороскопски знаци

Слободен Печат - 26.09.2023

Во петок, на 29 септември, ќе уживаме во енергијата на полната Месечина во хороскопскиот знак Овен. Деновиве ќе бидат особено специјални за припадниците на три хороскопски знаци, кои ќе доживеат голема среќа во љубовта, пишува „Сенса“ .

Хороскопски знаци кои подоцна ја наоѓаат својата сродна душа: Љубовната среќа им се „смешка“ во поодминати години

Точка - 26.09.2023

Астролозите издвоиле три хороскопски знаци кои среќата во љубовта ја наоѓаат во подоцнежните години од својот живот. Додека некои луѓе ги запознаваат своите сродни души во младите години, други мора да почекаат малку подолго за да ја најдат својата ...

Дожд од пари: Два хороскопски знаци ќе имаат финансиски успех оваа недела

Убавина и Здравје - 26.09.2023

Според астролозите финансиски среќа оваа недела ќе имаат само два знака од Зодијакот. Кој ќе се „капе“ во дожд од пари – прочитајте во ...

Дневен хороскоп за 26.09.2023: Ракови – бидете смирени на работа, Девици – не очекувајте промени во љубовта

Црнобело - 26.09.2023

Вага – На професионално поле искористете го поволниот период, особено ако размислувате за драстична промена. Во љубовта ќе кажувате непромислени работи – внимавајте да не предизвикате ...

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес, 26.09.2023 година, во врска со ...

Екран - 26.09.2023

Овен Работа: Иако многубројните ситуации ќе бараат одредено забрзување, не е исклучено да побарате помош од некој од проверените соработници, за да завршите се на време и без грешка. Љубов: Сите силни освојувачки адути на најтипичните претставници ...

На овие хороскопски знаци ќе им стигнат пари: Еве кому ќе му стигнат до 30 септември, а еден знак нека проба да се ...

Во Центар - 26.09.2023

Се ослободивме од ретроградните Макрур и Венера, па конечно работите почнуваат да се враќаат во нормала, а тоа важи и за финансиската состојба. Сонцето и Марс во Вага влијаат на потребата за рамнотежа, па добро е што ќе има помалку избрзани, ...

Дожд од пари: Два хороскопски знаци ќе имаат финансиски успех оваа недела

Еспресо - 25.09.2023

Астролозите направија хороскоп за следната недела (од 25 септември до 1 октомври). Според нив, финансиски среќа ќе имаат само два знака од Зодијакот. Кој ќе се „капе“ во дожд од пари – прочитајте во продолжение.

Денешен хороскоп: Еве што ве очекува денеска според вашиот хороскопски знак

Lady - 26.09.2023

Овен Работа: Иако многубројните ситуации ќе бараат одредено забрзување, не е исклучено да побарате помош од некој од проверените соработници, за да завршите се на време и без грешка. Љубов: Сите силни освојувачки адути на најтипичните претставници ...

Денешен Хороскоп: Еве што ве очекува денеска според хороскопот

Екран - 27.09.2023

Девица – неуспех на планот, Стрелец – нова врата Астролозите направија прогноза за 27 септември 2023 година за сите знаци на Зодијакот. Дознајте што ви ветува овој ден. Овен: Започнете го денот со надополнување. Ќе ве исполни со бодрост цел ден.