TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Девојката со најубав задник го прогонува Меси, а тој ја игнорира и на крај – го истетовира (ФОТО)

Sport 1 - 15.01.2020

Се сеќавате на Сузи Кортез, Бразилката која беше прогласена за „мис бум-бум“ (девојка со најубав задник)? Неколку години оваа навивачка на Барселона го прогонува Лионел Меси, но Аргентинецот не ја ферма. Што сè не направи Сузи за Меси.

Меси ѝ гледа на Сузи во „мачето“ (ФОТО)

Вечер Прес - 15.01.2020

Поранешната Мис бум-бум (избор за најдобар задник во Бразил), Сузи Кортез, е позната како голем љубител на фудбалската игра. Сексапилната Бразилка особено е „вљубена“ во ѕвездата на Барселона, Лионел Меси, но сите нејзини обиди да го заведе преку ...

(ФОТО) Мис Бум Бум нема срам: Го истетовира Меси веднаш над интимниот дел

Спортклуб - 15.01.2020

Атрактивната Сузи Корез која е голем фан на Лионел Меси не се откажува од својата опседија. Поранешната Мис Бум Бум направи уште еден чекор нанапред. Имено сексапилната девојка се обидува на сите начини да го заведе Аргентинецот, но неуспешно, а ...

Меси ја игнорира, а таа не се откажува: Мис БумБум си направи тетоважа од фудбалерот

Слободен Печат - 15.01.2020

Сузи Кортез не крие дека е „вљубена“ во Лионел Меси, но сите нејзини обиди да го заведе преку социјалните мрежи завршија без успех. Аргентинецот дури и ја блокираше на социјалните мрежи за да не му досадува, но поранешната Мис БумБум не се откажува.

Атрактивната Сузи го истетовира ликот на Меси (ФОТО)

Спортски - 15.01.2020

Поранешната Мис Бум Бѕм Сузи Кортез е позната како голем фан на фудбалот. Атрактивната Сузи е посебно голем фан на ѕвездата на Барселона, но сите нејзини обиди да го заведе преку друштвените мрежи беа неуспешни.

Девојката со најубав задник го прогонува Меси, а тој ја игнорира и на крај – го истетовира (ФОТО)

Курир - 15.01.2020

Се сеќавате на Сузи Кортез, Бразилката која беше прогласена за „мис бум-бум“ (девојка со најубав задник)? Неколку години оваа навивачка на Барселона го прогонува Лионел Меси, но Аргентинецот не ја ферма. Што сè не направи Сузи за Меси.