TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Вашиот Хороскоп за денес (23.05) сабота

Порта - 22.05.2020

ОВЕН Генерално сте задоволни со деловната ситуација, денешниот ден ви е многу поволен. Ве очекува исклучително интересно познанство. Ќе се воодушевите од некоја нова личност. Немате проблеми со здравјето.

Дневен хороскоп за ПЕТОК, 22 мај 2020 година

Убавина и Здравје - 22.05.2020

Стрелец тажен, Риби вознемирени, Вага среќна. ОВЕН Вие премногу се потпирате на другите луѓе и не е лесно да работите на некои работи и да ги завршите сами. Ќе сретнете личност која ќе предизвика љубопитност во вас, но и чувство на несигурност и ...

Дневен хороскоп за петок: Неколку знаци во одлично здравје

Женски магазин - 22.05.2020

Овен Постои можност некој од деловното опкружување да ви дава погрешни информации.Внимавајте! Не е лесно да се стави крај на љубовта од минатото. Постои личност која сè уште ја сакате. Можни се проблеми со синусите.

Хороскоп за денес (22.05) петок

Порта - 21.05.2020

ОВЕН Премногу се потпирате на други луѓе и не ви е лесно некои обврски да ги преземете и сами да ги завршите. Ќе запознаете личност која во вас ќе ја разбуди љубопитноста, но и чувството за несигурност и страв. Ве мачат хронични проблеми.

11 знаци дека не уживате во сексот со вашиот партнер

Кафе пауза - 21.05.2020

Може да се чувствувате прилично неудобно ако не уживате во сексот со партнерот онолку колку што уживавте порано. Ако не станува збор за привремен проблем, тогаш тоа ќе има негативно влијание врз вашата врска.

Љубовен хороскоп за јуни 2020

Скопје инфо - 21.05.2020

Прочитајте што ни носат ѕвездите на полето на љубовта во текот на јуни. Овен Работите нема да се одвиваат како што сакате, па малку ќе бидете напорни бидејќи како и секогаш, сакате работите да се како што вие ќе замислите.

Дневен хороскоп (21.5.2020)

Kumanovo News - 21.05.2020

Дневен хороскоп Овен Не двоумете се да побарате помош за остварување на некоја цел. Поддршката понекогаш е неминовна. Важно е да делувате инспиративно за партнерот и да не препуштате се' на случајност.

11 знаци дека не уживате во сексот со вашиот партнер

Вистина.мк - 21.05.2020

Може да се чувствувате прилично неудобно ако не уживате во сексот со партнерот онолку колку што уживавте порано. Ако не станува збор за привремен проблем, тогаш тоа ќе има негативно влијание врз вашата врска.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еден знак ќе биде особено тивок денес

Хаштаг - 22.05.2020

Овен Постои можност некој од пријателите да ви дава погрешни информации.Внимавајте! Не е лесно да се стави крај на љубовта од минатото. Постои личност која сè уште ја сакате. Бик Може да очекувате неповолна состојба во областа на финансиите.

Што ви предвидуваат ѕвездите за денес?!

iPortal - 22.05.2020

Што ви предвидуваат ѕвездите за денес?! ОВЕН Премногу се потпирате на други луѓе и не ви е лесно некои обврски да ги преземете и сами да ги завршите. Ќе запознаете личност која во вас ќе ја разбуди љубопитноста, но и чувството за несигурност и страв.