TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Четирите концерти на Каролина распродадени, закажани се уште три

Макфакс - 14.02.2018

Закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26 февруари се распродадени. Од „Авалон продукција“ информираат дека поради големиот интерес, закажани се нови три концерти, на 01, 02 и 03 март, во ...

Февруарските концерти на Каролина распродадени, ќе има нови а еве и кога

Женски магазин - 14.02.2018

01, 02 и 03 март Каролина Гочева ќе пее на три нови концерти кои се закажани поради големиот интерес на публиката и распродадените четири кои ќе се одржат на крајот на месецов во МОБ. 23, 24, 25 и 26-ти февруари се датумите кога Каролина ќе го ...

Четирите концерти на Каролина се распродадени, закажани нови три во МОБ

Популарно - 14.02.2018

Закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26-ти февруари се РАСПРОДАДЕНИ. Поради големиот интерес, закажани се нови три концерти, на 01, 02 и 03 март, во Македонската Опера и Балет.

Четирите концерти на Каролина распродадени, закажани се уште три

Вечер - 14.02.2018

Закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26 февруари се распродадени. Од „Авалон продукција“ информираат дека поради големиот интерес, закажани се нови три концерти, на 01, 02 и 03 март, во ...

Четирите концерти на Каролина РАСПРОДАДЕНИ, додадени уште нови три!

Lady - 14.02.2018

Од Авалон продукција известуваат дека закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26-ти февруари се РАСПРОДАДЕНИ. Поради големиот интерес, закажани се нови три концерти, на 01, 02 и 03 март, во ...

Македонското девојче урива рекорди: После четири распродадени, ќе има и’ три концерти во март!

Екран - 14.02.2018

Каролина Гочева, одамна знаеме, дек е извонреден вокал, но по најновите информации може уште повеќе да се гордее со својата работа… Четирите, најавени, концерти во февруари, на кои што Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и ...

Четирите концерти на Каролина распродадени, закажани се уште три

еМагазин - 14.02.2018

Закажаните четири концерти на коишто Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26 февруари се распродадени. Од „Авалон продукција“ информираат дека поради големиот интерес, закажани се нови три концерти, на 01, 02 и 03 март, во ...

Нови три концерти на Каролина!

+инфо - 14.02.2018

Влезниците во продажба се пуштени во продажба од 14 февруари, по цена од 800 денари, преку продажната мрежа на „Купи карти за сè“. Закажаните четири концерти на кои Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, за 23, 24, 25 и 26 февруари се ...

Четирите концерти на Каролина распродадени, закажани се уште три

Актуелно24 - 15.02.2018

Закажаните четири концерти на кои Каролина ќе го промовира новиот албум „Извор“, на 23, 24, 25 и на 26 февруари, се распродадени. Од „Авалон продукција“ информираат дека поради големиот интерес, закажани се три нови, на 1, 2 и 3 март во Македонската ...