TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за сабота (29. февруари 2020)

ТВ21 - 29.02.2020

ОВЕН Работа: Можно е да сте нетрпеливи и да сакате да ги завршите проектите што порано. Љубов: Потребно ви е малку повеќе такт и дипломатија. Ве очекува поволен ден. Здравје: Внесувајте повеќе витамини.

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еден знак го очекуваат два бурни дена

Женски магазин - 29.02.2020

Овен Вашиот партнер се чувствува запоставено. Предложете му заедничко илзегување и разговор. Ќе ви годи да ја разгорите страста. Бик Повикајте личност која веќе некое време ви го привлекува вниманието. Немојте да чекате посебна можност или повод.

Хороскоп за петок, 28 февруари

Кумановски м. - 28.02.2020

Овен ЉУБОВ: Со знак на внимание, ќе покажете дека некој близок ви значи многу. Loading... РАБОТА: Добивка од се што е поврзано со приватниот бизнис. ЗДРАВЈЕ: Променливо. Бик ЉУБОВ: Посебен поволен период за физички контакт со личноста што ви се ...

Дневен хороскоп за петок (28. февруари 2020)

ТВ21 - 28.02.2020

ОВЕН Работа: Очекувате многу од себе, но и од своите соработници. Работата ви е на прво место. Љубов: Може да сметате дека вашиот партнер е неодлучен. Не ви се допаѓа слабоста која ја покажува кон вас. Здравје: Водете сметка околу бубрезите.

Љубовен хороскоп за март

Сител - 27.02.2020

Што ни носат ѕвездите во првиот месец од пролетта? Овен Планетарниот распоред во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност.

Љубовен хороскоп за март 2020-та: Биковите да ги намалат критериумите, Девиците да ги избегнуваат лагите

Црнобело - 27.02.2020

Што можете да очекувате овој март на поле љубов? Ќе ги остварите заедничките цели или ќе им се навратите на проблемите од минатото? Ќе ја пронајдете ли вашата сродна душа или никој не може да ги исполни вашите критериуми? Ако сте во врска Почетокот ...

Дневен хороскоп за 27.02.2020: Ракот ќе пронајде компромис со саканата личност, а Рибите ќе бидат изненадени од ...

Слободен Печат - 27.02.2020

ОВЕН Размислувајте брзо и прагматично. Ќе треба да го дистрибуирате вашето време помеѓу семејството и пријателите. На вас е да испровоцирате одредени противречности, да вежбате со внимание.

Дневен хорoскоп

iPortal - 21.03.2020

Овен Не правете нови големи вложувања. Внимавајте во однос на вашите очекувања и бидете практични. Отворете го умот за нови перспективи. Дајте си време за да ги размислите различните начини и извори на приходи.

Дневен хороскоп (27.2.2020)

Kumanovo News - 27.02.2020

Овен На вас во моментот ви е важно да се изборите за подобра работна позиција. На љубовно поле, бидете повеќе адаптибилни. Бик Денес нема да сакате да слушате критика и ќе сакате работите да се одвиваат како вие што сакате.

Хороскоп за четврток, 27 февруари

Кумановски м. - 27.02.2020

Овен ЉУБОВ: Вашето расположение ќе биде одлично денеска. Loading... РАБОТА: Ќе добиете профит ако работите самостојно. Ако работите за други, ќе постои тензија со претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Бикот пред нова врска, Лавот флертува на работа

Курир - 27.02.2020

ОВЕН Препорака е да водите сметка околу работите кои се врзани за странство и патувања. Потребно е да имате доволно трпение за да успеете да ги решите проблемите со саканата личност. Внимавајте на исхрана.

Дневен хороскоп (27.02.2020)

Вистина.мк - 27.02.2020

На вас во моментот ви е важно да се изборите за подобра работна позиција. На љубовно поле, бидете повеќе адаптибилни. Денес нема да сакате да слушате критика и ќе сакате работите да се одвиваат како вие што сакате.

Љубовен хороскоп за март: Прочитајте што ни носат ѕвездите следниот месец

Скопје24 - 27.02.2020

Овен Планетарниот распоред во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност.

Љубовен хороскоп за март

4NEWS - 28.02.2020

Што ни носат ѕвездите во првиот месец од пролетта? Овен Планетарниот распоред во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност.

Љубовен хороскоп за март

Нетпрес - 28.02.2020

Што ни носат ѕвездите во првиот месец од пролетта? Овен Планетарниот распоред во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност.

Љубовен хороскоп за март

Кумановски м. - 28.02.2020

Што ни носат ѕвездите во првиот месец од пролетта? Овен Loading... Планетарниот распоред во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и ...

Дневен хороскоп: Петок (28.Февруари,2020 година)

Вистина.мк - 28.02.2020

ОВЕН Работа: Очекувате многу од себе, но и од своите соработници. Работата ви е на прво место. Љубов: Може да сметате дека вашиот партнер е неодлучен. Не ви се допаѓа слабоста која ја покажува кон вас. Здравје: Водете сметка околу бубрезите.

Љубовен хороскоп за март

Вистина.мк - 28.02.2020

Што ни носат ѕвездите во првиот месец од пролетта? Овен Планетарниот распоред во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност.

Љубовен хороскоп за март

Репортер - 28.02.2020

Овен Планетите во текот на март ги поддржува заедничките интереси и партнерски односи. Она околу што ќе се договарате ќе биде успешно и ќе ви даде чувство на блискост и поврзаност. Затоа, фокусирајте се на тоа да функционирате како двојка.

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еден знак го очекуваат два бурни дена

Хаштаг - 29.02.2020

Овен Вашиот партнер се чувствува запоставено. Предложете му заедничко илзегување и разговор. Ќе ви годи да ја разгорите страста. Бик Повикајте личност која веќе некое време ви го привлекува вниманието. Немојте да чекате посебна можност или повод.