TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Триесет и четиригодишна жена паднала од поткровје од куќа и починала на лице место

Фокус - 01.08.2020

Жена на возраст од 34 години синоќа паднала од поткровје од куќа во скопското село Батинци и починала на лице место. Смртта ја констатирал доктор од итна медицинска помош. На местото на настанот излегла екипа од СВР Скопје и за настанот е запознаен ...

Почина 34-годишна жена од Батинци

Слободен Печат - 01.08.2020

На местото излегла екипа од СВР Скопје и за настанот е запознаен јавен обвинител по чија наредба телото е предадено на семејството. Синоќа околу 22 часот и 30 минути во полициска станица Драчево било пријавено дека во село Батинци 34 годишна жена ...

Почина жена по пад од поткровје

Макфакс - 01.08.2020

Жена од Батинци почина на лице место по пад од поткровје. Настанот се случил синоќа, а според информациите од полицијата, станува збор за жена на возарст од 34-години. Смртта ја констатирал доктор од итна медицинска помош.

34-годишна жена од с.Батинци починала откако паднала од кров на куќа

Сител - 01.08.2020

Вчера во с.Батинци 34-годишна жена паднала од поткровје на куќа и починала на лице место. Како што информираат од МВР: „На 31.07.2020 во 22,35 часот во Полициска станица Драчево било пријавено дека во с. Батинци, скопско Ф.Џ.

34-годишна жена почина откако паднала од поткровјето од куќа

ТВ21 - 01.08.2020

На 31.07.2020 во 22,35 часот во Полициска станица Драчево било пријавено дека во с. Батинци, скопско Ф.Џ.(34) од с.Батинци паднала од поткровјето од куќа и починала на лице место. Смртта ја констатирал доктор од итна медицинска помош.

Почина жена по пад од поткровје

Вечер - 01.08.2020

Жена од Батинци почина на лице место по пад од поткровје. Настанот се случил синоќа, а според информациите од полицијата, станува збор за жена на возарст од 34-години. Смртта ја констатирал доктор од итна медицинска помош.

Почина 34-годишна жена од Батинци, паднала од поткровјето на куќа

Локално - 01.08.2020

Синоќа околу 22 часот и 30 минути во полициска станица Драчево било пријавено дека во село Батинци 34 годишна жена паднала од поткровјето од куќа и починала на лице место. Смртта ја констатирал лекар од итната медицинска помош.

Млада скопјанка почина по пад од куќа

Курир - 01.08.2020

Во Полициска станица Драчево вчера вечерта било пријавено дека во с. Батинци, скопско Ф.Џ.(34) од с.Батинци паднала од поткровјето од куќа и починала на лице место. Смртта ја констатирал доктор од итна медицинска помош.

Млада скопјанка почина по пад од куќа

Република - 01.08.2020

Во Полициска станица Драчево вчера вечерта било пријавено дека во с. Батинци, скопско Ф.Џ.(34) од с.Батинци паднала од поткровјето од куќа и починала на лице место. Смртта ја констатирал доктор од итна медицинска помош.

Почина 34-годишна скопјанка по пад од поткровје

24Инфо - 01.08.2020

Жена од Батинци почина на лице место по пад од поткровје. Настанот се случил синоќа, а според информациите од полицијата, станува збор за жена на возарст од 34-години. Смртта ја констатирал доктор од итна медицинска помош.

Трагедија во Скопје: Почина 34 годишна жена по пад од поткровје

Centar - 01.08.2020

Жена од Батинци почина на лице место по пад од поткровје. Настанот се случил синоќа, а според информациите од полицијата, станува збор за жена на возарст од 34-години. Смртта ја констатирал доктор од итна медицинска помош.