TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Селена Гомез заврши во психјатарска установа

Убавина и Здравје - 11.10.2018

Се шпекулира дека причина за ова е венчавката на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер Пејачката Селена Гомез , вчера била хоспитализирана поради емоционална нестабилност, пренесува таблоидот ...

Селена Гомез хоспитализирана во ментална болница, се бори со емоционална криза и напади на паника

МакМода - 11.10.2018

Од трансплантацијата на бубрег во 2017 година, Селена Гомез страда од емоционална криза и напади на паника: таа сега е хоспитализирана и добива терапија за подобрување на расположението и корегирање на однесувањето, денес пишува италијанскиот портал ...

Селена Гомез е хоспитализирана поради нејзиното ментално здравје и депресија

Точка - 11.10.2018

Пејачката Селена Гомез, вчера била хоспитализирана поради емоционална нестабилност, пренесува таблоидот „TMZ“. Во болница завршила и пред околу две недели, поради алармантно низок број на бели крвни зрнца, после трансплантацијата на бубрег и пуштена ...

По трансплантацијата на бубрег, Селена Гомез повторно во болница

Слободен Печат - 11.10.2018

Заради загрозено психичко здравје, 26-годишната пејачка Селена Гомез принудена е да се лекува на клиника. Американката била хоспитализирана двапати во последните неколку недели заради ниско ниво на бели крвни клетки, што често се јавува како несакан ...

(ФОТО) Младата пејачка и глумица повторно хоспитализирана поради емоционален слом

Екран - 11.10.2018

Иако како главна причина за повлекувањето од социјалните мрежи го навела нејзиното ментално здравје кое сака да остане нормално, многумина нејзината емоционална нестабилност ја поврзале со венчањето на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер со ...