TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Октомври чука на врата со нешто големо: Престојниот месец на овие знаци ќе им ја смени судбината

Вечер Прес - 30.09.2023

Добредојдовте во магичниот октомври. Додека листовите добиваат нежни тонови на есенските бои, ѕвездите пишуваат нови приказни за секој хороскопски знак. Октомври нè воведува во време на промени, откривања и длабоки сознанија и носи нешто ново за ...

Дневен хороскоп за 30. септември 2023 година

Канал5 - 30.09.2023

Дневен хороскоп за сабота, 30. септември 2023 година. Вага 24.9.-23.10. Љубов Вашата љубовна приказна ќе продолжи да се развива , на ваша радост. Затоа дотерајте се и излезете во друштво. Кариера Времето работи за вас , а вие му се препуштате со ...

Оваа САБОТА Раковите ќе размислуваат за својот поранешен ПАРТНЕР; Стрелците ќе бидат расположени, а би можеле да ги ...

Во Центар - 30.09.2023

Дознајте што ви кажуваат ѕвездите денес… ОВЕН Уште еден ден на гужва и завршување на работите во последен момент. Ќе ви треба многу време да се опоравите од возбудата што ја носи овој ден.

Дневен хороскоп за 30 септември: Денеска сте под силен притисок

Слободен Печат - 30.09.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 30 септември , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. На професионално поле, повеќето од вас успешно ќе ја поврзат креативноста, интуицијата, стандардните работи и опуштениот пристап кон нив.

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Љубов за едни знаци, кавги за други знаци

Женски магазин - 30.09.2023

Овен Можно е членовите на вашето семејство да имаат одредени замерки кога е вашето однесување во прашање. Можна е љубовна среба за паметење. Ќе запознаете некој кој во вистинскиот момент ќе ви го преврти светот наопаку и со кој ќе уживате.

Дневен хороскоп за 29. септември 2023 година

Канал5 - 29.09.2023

Дневен хороскоп за петок, 29. септември 2023 година. Вага 24.9.-23.10 Љубов Во големите и во малите љубовни амбиции ќе се водите од својот внатрешен глас и ќе го постигнете посакуваното. Кариера Наеднаш би можела да се појави можност за деловна ...

Дневен хороскоп за 29 септември: Денеска вашата креативност ќе дојде до израз

Слободен Печат - 29.09.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 29 септември , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Овни, бидете трпеливи со вашите колеги. Вашите дипломатски способности ќе ви помогнат да ги надминете несогласувањата на работното место.

АСТРО ПЕТОК: Бикот го провоцира партнерот со ФЛЕРТУВАЊЕ СО ДРУГИТЕ; Вагите бараат време само за себе; Рибите се ...

Во Центар - 29.09.2023

Конечно е крајот на неделата! Некој овој петок ќе биде оптоварен со деловни обврски, не оставајќи ништо за следната недела, додека некои максимално ќе уживаат во друштвото на партнерот! OВЕН Се обидувате на убав начин да му дадете до знаење на ...

Два хороскопски знаци ќе пливаат во пари во октомври – Дали сте меѓу нив?

Centar - 29.09.2023

Бик (20.04 – 20.05): Подгответе се за финансиски просперитетен октомври, Бик! Вашата напорна работа и посветеност ќе се исплатат. На повидок се можности за зголемен приход. Внимавајте на нови проекти, инвестиции или понуди за работа што може да ...

Финансиски хороскоп за октомври 2023 година!

Кафе пауза - 29.09.2023

Ви споделуваме финансиски хороскоп за октомври 2023 година! Ќе бидете полни со енергија овој месец, а тоа ќе ви помогне да постигнете финансиски успех. Ова е време да размислите за инвестиции или да започнете сопствен бизнис.

Дневен хороскоп: Ракот ќе го прогонува стара љубов, Водолијата да внимава со финансиите и долговите

Хаштаг - 29.09.2023

ОВЕН Дневниот хороскоп ви носи многу акција. Дајте си малку простор. Немате време за опуштање поради тешките обврски. Зафатените Овни ќе уживаат во романтична вечер со партнерот, како и со оние кои се сингл со љубов.

Хороскоп за петок, 29 септември

Кумановски м. - 29.09.2023

Работа: Падот на концентрацијата може да доведе до несакани грешки на работното поле. Не ви е поволен ден. Љубов: Проблемите во вашиот брак се повторуваат, имате впечаток дека се вртите во магичен круг од кој нема излез.

Дневен хороскоп за 30 септември 2023 година

Попара - 30.09.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 30 септември, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Овен На професионално поле, повеќето од вас успешно ќе ја поврзат креативноста, интуицијата, стандардните работи и опуштениот пристап кон нив.

Месечен хороскоп: Октомври носи деловни можности, но внимавајте како ги трошите парите

4NEWS - 01.10.2023

Добредојдовте во магичниот октомври. Додека листовите добиваат нежни тонови на есенските бои, ѕвездите пишуваат нови приказни за секој хороскопски знак. Октомври нè воведува во време на промени, откривање и длабоко знаење и носи нешто ново за секој ...

Месечен хороскоп за октомври 2023 година

ТВ21 - 01.10.2023

Добредојдовте во магичниот октомври. Додека листовите добиваат нежни тонови на есенските бои, ѕвездите пишуваат нови приказни за секој хороскопски знак. Октомври нè воведува во време на промени, откривање и длабоко знаење и носи нешто ново за секој ...