TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Ова е мајката која на ќерка си и ги исече вените, па ја фрли од балкон во Србија

Press24 - 17.06.2019

Даниела Р. (36) е мајката која утринава на својата тригодишна ќеркичка Т.Р. и ги исекла вените, па ја фрлила од четвртиот кат, а потоа истото си го сторила и себе и скокнала во смрт. Сопругот на Даниела кога ја затекнал глетката, враќајќи се од ...

Нема одговор зошто мајката брутално ја уби својата ќеркичка, а потоа се самоуби

AKO - 17.06.2019

Таткото на тригодишното девојче кое утрината беше убиено од својата мајка, е во состојба на шок, информираат здравствените органи во Белград. Тој се вратил од трета смена и затекнал грозоморна слика пред зградата во која живееле на Бежаниска коса во ...

ГЛЕТКА КОЈА ЌЕ ЈА ПАМТИ ДО КРАЈ НА ЖИВОТОТ: Очевидец раскажува за трагедија во Србија

Магазин - 17.06.2019

Целиот Балкан остана во шок по веста која пристигна од Србија за мајката која му ги пресекла вените на своето дете и го фрлила од 4-ти спрат, а потоа си го одзела животот. За ваква случка во Србија не се памети, граѓаните не можат да поверуваат ...

Очевидец за трагедијата во Србија: Мајката го фрли детето на бетон, а по неколку минути скокна и таа

Press24 - 17.06.2019

„Слушнав силен удар, па излегов на тераса.Тогаш го видов детето на плочникот и неговата мајка како стои на балконот и нешто вика.Тогаш таа се врати во станот, па повторно излезе и пак викаше.Неколку минути подоцна скокна и таа“вели очевидец на ...

Пресврт во трагедијата во Белград, во која починаа мајка и дете

Пулс24 - 17.06.2019

Страотната трагедија која утрово ги потресе Србија и регионот, во која според првичните информации мајка и 3-годишно дете ги загубија животите барајќи спас од пожар кој избувнал во стан на четвртиот кат во зграда на Бежаниска коса во Белград, се ...

Пресврт на стравичната несреќа во Србија: Мајката ги пресекла вените на ќерка си па ја фрлила од 4 кат

Press24 - 17.06.2019

36- годишна мајка и нејзината 3- годишна ќерка настрадале уштинава во српската населба Бежанска Коса. Според неофицијални извори на Курир.рс, пожар избил во станот на четврти спрат утринава во 8 и 20, а се сомневаат и дека мајката најпрвин и ги ...

Намерно предизвикала пожар во станот па скокнала со своето 3 годишно дете од 4 кат во Белград(видео)

AKO - 17.06.2019

36 годишна жена и нејзиното 3 годишно дете загинаа во Белград, откако мајката скокнала од 4 кат, а претходно го фрлила своето дете. Оваа страшна трагедија доби сосема нов развој откако истражните органи излегоа на терен и утврдија дека мајката ...

Не бегале од пожарот, мајката ги исекла своите па вените на ќерката(3)

Република - 17.06.2019

Жена и нејзината тригодишна ќерка утрово загинале по пад од четврти спрат пред зградата во која живееле. Според првичните информации на српските медиуми, тие скокнале од прозорецот во обид да се спасат од пожарот кој избил во нивниот стан.

Пожар во Србија: Мајка и дете скокнале од 4 спрат па загинале на лице место

Press24 - 17.06.2019

Во пожар ко избувнал рано утринава во Српската населба Бежанска Коса, загинале две лица, жена и дете. Според српските медиуми до пожар дошло во 8 и 20 утринава. „Две екипи излегле на терен, а лекарите можеле само да констатираат смрт кај жената и ...

Загинале мајка и дете при бегање од пожар

Нетпрес - 17.06.2019

Во пожарот кој рано утрово изби во стан во Бежаниска коса, Белград, загинале две лица, жена и дете. Мајката и детето скокнале од прозор од 4-ти кат за да се спасат од пожарот и настрадале.

Мајка и дете загинаа по скок од четврти спрат, бегајќи од пожар

Република - 17.06.2019

Две лица загинаа утрово откако пожар изби во стан во населбата Нов Белград. Жртвите се жена (36) и тригодишно дете кои скокнале низ прозорецот од четвртиот спрат на зградата, во обид да се спасат од пламенот.

ФОТО: Ова е мајката која на ќерка си и ги исече вените, па ја фрли од балкон во Србија

Курир - 17.06.2019

Даниела Р. (36) е мајката која утринава на својата тригодишна ќеркичка Т.Р. и ги исекла вените, па ја фрлила од четвртиот кат, а потоа истото си го сторила и себе и скокнала во смрт. Сопругот на Даниела кога ја затекнал глетката, враќајќи се од ...

Ова е мајката која на ќерката и ги исекла вените, па ја фрлила од 4 спрат, за потоа и самата да скокне во смрт

Република - 17.06.2019

Таткото на тригодишното девојче кое утрината беше убиено од својата мајка, е во состојба на шок, информираат здравствените органи во Белград. Тој се вратил од трета смена и затекнал грозоморна слика пред зградата во која живееле на Бежаниска коса во ...

Очевидец за трагедијата: Мајката го фрли детето на бетон, а по неколку минути скокна и таа

Курир - 17.06.2019

„Слушнав силен удар, па излегов на тераса.Тогаш го видов детето на плочникот и неговата мајка како стои на балконот и нешто вика.Тогаш таа се врати во станот, па повторно излезе и пак викаше.Неколку минути подоцна скокна и таа“вели очевидец на ...

Пресврт на стравичната несреќа во Србија: Мајката ги пресекла вените на ќерка си па ја фрлила од 4 кат

Centar - 17.06.2019

36- годишна мајка и нејзината 3- годишна ќерка настрадале уштинава во српската населба Бежанска Коса. Според неофицијални извори на Курир.рс, пожар избил во станот на четврти спрат утринава во 8 и 20, а се сомневаат и дека мајката најпрвин и ги ...

Намерно предизвикала пожар во станот па скокнала со своето 3 годишно дете од 4 кат во Белград

Курир - 17.06.2019

36 годишна жена и нејзиното 3 годишно дете загинаа во Белград, откако мајката скокнала од 4 кат, а претходно го фрлила своето дете. Оваа страшна трагедија доби сосема нов развој откако истражните органи излегоа на терен и утврдија дека мајката ...

Мајка и дете скокнале од 4 спрат за да се спасат од огнот - загинале на лице место

Сител - 17.06.2019

Во пожар кој избувнал рано утринава во Српската населба Бежанска Коса, загинале две лица, жена и дете. Според српските медиуми до пожар дошло во 8 и 20 утринава. „Две екипи излегле на терен, а лекарите можеле само да констатираат смрт кај жената и ...

Хорор во Белград: Го запалила станот па скокнала со своето тригодишно дете од 4 кат

24Инфо - 17.06.2019

Жена на возраст од 34 години и нејзиното тригодишно дете загинаа, откако мајката скокнала од 4 кат, а претходно го фрлила своето дете од опожарениот стан, денеска во Белград. Оваа страшна трагедија доби сосема нов развој откако истражните органи ...

(ВИДЕО) Хорор во Белград: Го запалила станот па скокнала со своето 3-годишно дете од 4 кат

iPortal - 17.06.2019

Жена на возраст од 34 години и нејзиното тригодишно дете загинаа, откако мајката скокнала од 4 кат, а претходно го фрлила своето дете од опожарениот стан, денеска во Белград. Оваа страшна трагедија доби сосема нов развој откако истражните органи ...