TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Негативецот од серијата „Чиста љубов” во врска со познатата актерка

Курир - 14.02.2018

Познатиот актер кој го гледаме во хит серијата на Сител, Чиста љубов, а ја има главната негативна улога, е во врска со познатата актерка Јелена Перчин. Двајцата уживаат во врската, а Момчило во приватноста е сосема поинаков човек, омилен меѓу ...

(ФОТО) Миленикот на жените проговорил за секси сцените во „Чиста љубов“

Екран - 14.02.2018

Ѕвездата на хрватската тв серија „Чиста љубов“, црногорскиот глумец, проговорил за соработката со Нивес Целзиус и открил дали неговата партнерка, глумицата Јелена Перчин, е љубоморна на жешките сцени со занесната колешка.

Ранко од „Чиста љубов” во врска со познатата актерка

Сител - 14.02.2018

Познатиот актер кој го гледаме во хит серијата на Сител, Чиста љубов, а ја има главната негативна улога, е во врска со познатата актерка Јелена Перчин. Двајцата уживаат во врската, а Момчило во приватноста е сосема поинаков човек, омилен меѓу ...

Фото: Ранко од „Чиста љубов“ е во врска со познатата актерка

Press24 - 14.02.2018

Познатиот актер кој го гледаме во хит серијата на Сител, Чиста љубов, а ја има главната негативна улога, е во врска со познатата актерка Јелена Перчин. Двајцата уживаат во врската, а Момчило во приватноста е сосема поинаков човек, омилен меѓу ...