TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Карлеуша ги откажа настапите заради коронавирусот

Локално - 30.06.2020

Популарната српска пејачка Јелена Карлеуша (41) реши да ги откаже закажаните настапи заради зголемениот број заразени од коронавирус. Карлеуша истакна дека и покрај ситуацијата, интересот бил голем, и дека ги распродала концертите, но заради ...

Откажани сите настапи на Јелена Карлеуша: Пејачката со итно соопштените – фановите разочарани

Вистина.мк - 30.06.2020

Пејачката Јелена Карлеуша (41) ги откажа сите свои настапи заради порастот на бројот заболени од коронавирус. Пејачката ги извести своите следбеници за нејзината одлука преку својот Инстаграм, и без сомнение, разочара голем број на нејзините фанови.

Карлеуша потполно гола во базен: Сите „зумираат“ на едно место (ФОТО)

Слободен Печат - 29.06.2020

Популарната пејачка Јелена Карелуша (41) знае на кој начин да ужива во овие жешки денови, па се соблече скроз гола и се разлади во базен. Јелена го покажа своето тело во полн сјај, кое изгледа совршено и поради тоа има голема самодоверба за да се ...

Шок! Карлеуша претера?! на инста објави гола фотка, се и се гледа!

Вечер - 29.06.2020

Јелена Карлеуша (41) е вистински зависник од социјалните мрежи, буквално секојдневно објавува фотографии на кои е секси, понекогаш дури и пресекси. Но со најновата објава буквално ја шокираше јавноста.

Откажани сите настапи на Јелена Карлеуша, пејачката со итно соопштение

Курир - 30.06.2020

Пејачката Јелена Карлеуша (41) ги откажа сите свои настапи заради порастот на бројот заболени од коронавирус. Пејачката ги извести своите следбеници за нејзината одлука преку својот Инстаграм, и без сомнение, разочара голем број на нејзините фанови.

КАРЛЕУША ГИ ОТКАЖА СИТЕ НАСТАПИ - Ова е причината

Вечер - 30.06.2020

Пејачката Јелена Карлеуша (41) ги откажа сите свои настапи заради порастот на бројот заболени од коронавирус. Пејачката ги извести своите следбеници за нејзината одлука преку својот Инстаграм, и без сомнение, разочара голем број на нејзините фанови ...