TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

19-годишна девојка истепана од двајца мажи на Средно Водно

Република - 23.09.2021

Деветнаесетгодишната И.Т. од Скопје вчера после полноќ била нападната на паркингот на Средно Водно. Како што информира МВР, по претходно недоразбирање, девојката била физички нападната од М.Ш. и М.А. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Девојка истепана на паркингот на Средно Водно

Скопје инфо - 23.09.2021

Деветнаесетгодишната И.Т. од Скопје била нападната изминатата вечер во 00:30 часот на паркингот на Средно Водно. Како што информира МВР, по претходно недоразбирање, девојката била физички нападната од М.Ш. и М.А.

Истепана девојка на паркингот на Средно Водно

Независен - 23.09.2021

Деветнаесетгодишната И.Т. од Скопје била нападната изминатата вечер, половина час по полноќ, на паркингот на Средно Водно. Како што информира МВР, по претходно недоразбирање, девојката била физички нападната од М.Ш. и М.А.

Двајца насилници претепале девојка на Средно Водно

Фокус - 23.09.2021

Деветнаесетгодишна девојка од Скопје била нападната изминатата вечер, половина час по полноќ, на паркингот на Средно Водно. Како што информира МВР, по претходно недоразбирање, девојката била физички нападната од М.Ш. и М.А.

Тепачка на Водно, нападната 19-годишна девојка

МКД - 22.09.2021

Деветнаесетгодишната И.Т. од Скопје била нападната изминатата вечер во 00:30 часот на паркингот на Средно Водно. Како што информира МВР, по претходно недоразбирање, девојката била физички нападната од М.Ш. и М.А.

19-годишна девојка нападната од две лица на паркингот на Средно Водно

Сител - 22.09.2021

Деветнаесетгодишната И.Т. од Скопје била нападната изминатата вечер во 00:30 часот на паркингот на Средно Водно. Како што информира МВР, по претходно недоразбирање, девојката била физички нападната од М.Ш. и М.А.

Претепана 19-годишна девојка на Средно Водно

Локално - 22.09.2021

МВР информира дека 19-годишна девојка од Скопје била нападната на паркингот на Средно Водно. Според полицијата, на 22.09.2021 во 02:40 часот во СВР Скопје, И.Т.(19) од Скопје пријавила дека околу 00:30 часот на паркинг на Средно Водно, по претходно ...

Претепана девојка на Средно Водно

Слободен Печат - 22.09.2021

МВР информира дека 19-годишна девојка од Скопје била нападната на паркингот на Средно Водно. Според полицијата, на 22.09.2021 во 02:40 часот во СВР Скопје, И.Т.(19) од Скопје пријавила дека околу 00:30 часот на паркинг на Средно Водно, по претходно ...

19 годишна девојка физички нападната од две лица на Средно Водно

MakPress - 23.09.2021

На 22.09.2021 во 02.40 часот во СВР Скопје, И.Т.(19) од Скопје пријавила дека околу 00.30 часот на паркинг на Средно Водно, по претходно недоразбирање, била физички нападната од М.Ш. и М.А.